Finansinis 2023 m. spalio mėn. horoskopas pagal Mėnulį

Finansinis 2023 m. spalio mėn. horoskopas pagal Mėnulį

5/5 - (1 vote)

Finansinės problemos visada yra  vienos aktualiausių ir reikalaujančios greitų sprendimų. Finansinis 2023 m. spalio mėn. horoskopas pagal Mėnulį gali jums padėti paprasčiau išspręsti šias problemas.

Spalis bus labai dinamiškas, todėl turėtumėte būti  labai atsargūs. Atminkite, kad pinigus ir sėkmę gali pritraukti minties galia.  Nereikėtų pasikliauti vien tik Mėnulio ar žvaigždžių energija, nes mūsų likimą pirmiausia kuria mūsų mintys. Pasitikėkite savo instinktais, o rudens viduryje vadovaukitės sveiku protu.

investuoja

Spalio 1, 2 d.: mėnuo prasidės mažėjančiu Mėnuliu Jaučio ženkle. Šiomis dienomis dauguma mūsų gali tikėtis finansinės sėkmės, tačiau bus svarbu per daug neišlaidauti. Būkite išmintingi ir ramūs.

Spalio 3, 4 ir 5 d.: senstantis Mėnulis Dvyniuose nebus toks pavojingas, koks galėtų būti. Iki šio laiko Mėnulis nespės prarasti teigiamos energijos. Be to, 5 dieną įvyks Merkurijaus perėjimas į Svarstyklių ženklą, kuris nors ir susilpnins Mėnulio poveikį, bet teigiamai paveiks mūsų nuotaiką. Šias tris dienas vertėtų netinginiauti ir kitiems žmonėms neperleisti savo pareigų.

Spalio 6, 7 d.: šias dvi dienas mažėjantis Mėnulis bus Vėžyje. Šiuo laikotarpiu atlikti įprastus darbus bus lengviau ir maloniau, be to, šiomis dienomis galėsite uždirbti daugiau nei įprastai.

Spalio 8, 9 ir 10 d.: senstantis Mėnulis Liūto ženkle yra pavojingas finansiniam stabilumui. Šiomis dienomis bus nepalanku pradėti ką nors naujo. Šis laikotarpis taip pat bus  nepalankus finansinėms operacijoms.

Spalio 11, 12 d.: dvi iš paskutinių trijų mažėjimo dienų  Mėnulis bus Mergelės ženkle. Per šias tris dienas tikėtini palankūs finansiniai pokyčiai. Šiomis dienomis bus nepalanku bandyti pagerinti savo finansinę situaciją nesąžiningais metodais. Atminkite, kad tik sąžiningas darbas gali lemti teigiamus pokyčius.

Spalio 13, 14 ir 15 d.: spalio  13-oji yra neigiama diena dėl Svarstyklių disonanso ir labai silpno Mėnulio. Spalio 14 d., jaunatį, naudinga atsipalaiduoti ir saikingai išlaidauti. Spalio 15-oji – gera diena kūrybai  ir kažko naujo pradžiai. Visa tai ateityje užtikrins finansinę sėkmę.

Spalio 16, 17 d.: Mėnulio augimas Skorpione  nėra labai palankus finansinei sėkmei, tačiau šias dvi dienas situacija bus labiau teigiama nei neigiama. Turėtumėte saugotis neapgalvotų išlaidų ir daugiau dėmesio skirti neatidėliotinų reikalų sprendimui.

Spalio 18, 19 d.:  šios dvi dienos bus palankios pramogoms ir pinigų išleidimui artimiesiems. Leiskite sau nusipirkti ką nors gražaus, kol Mėnulis  auga Šaulio ženkle. Ugnies stichija padės pajusti tai, ko jums dabar labiausiai reikia.

Spalio 20, 21 d.: Ožiaragio globoje prabėgs dvi dienos, kurios nebus labai palankios finansinėms operacijoms. Šiomis dienomis rekomenduojama apriboti išlaidas ir saugotis nuotykių bei apgaulės.

Spalio 22, 23 d.: augantis Mėnulis Vandenio ženkle  turės teigiamą poveikį finansinei sėkmei. Tai bus idealus laikas bet kokio masto pirkiniams. Astrologai taip pat pataria spręsti teisines problemas, planuoti dalykinius susitikimus, vykti į komandiruotes.

Spalio 24, 25, 26 d.: šios trys dienos nebus labai palankios  finansinei veiklai. Šiomis dienomis Mėnulis bus  Žuvų globoje.  Rekomenduojama apriboti išlaidas ir saugotis nuotykių, apgaulės, nepasitikėti  kitais žmonėmis. Sėkmės gali tikėtis transporto srityje dirbantys žmonės.

Spalio 27, 28 d.: spalio 27 diena yra paskutinė Mėnulio  augimo diena Avino žvaigždyne. Tai – labai geras laikas darbui ir apskritai padidėjusiam aktyvumui – tiek fiziniam, tiek intelektualiniam. Spalio 28 d. bus pilnatis. Tai – labai  pavojinga diena, kuomet vertėtų vengti derybų ir įvairių pirkinių.

Spalio 29, 30 d.: pirmosios Mėnulio mažėjimo dienos Jaučio ženkle bus itin palankios. Pradinė Mėnulio mažėjimo fazė puikiai dera su Žemės stichijomis. Šias dvi dienas galite nusipirkti ką nors sau ar savo artimiesiems, galite investuoti į pramogas, nekilnojamąjį turtą ar renovaciją. Šiomis dienomis neverta bijoti net ir didelių išlaidų.

Spalio 31 d.: stiprus, bet mažėjantis Mėnulis Dvynių ženkle turės teigiamą poveikį. Paskutinę mėnesio dieną didžiausios sėkmės gali tikėtis tie žmonės, kurie užsiima kūryba.