Temos Archyvai: Horoskopai

Geriausiai varškės apkepai iš instagramo!

  View this post on Instagram   Kokosų gerbėjams.🥥🥥🥥 Varškės apkepas su kokosų drožlėmis. Be miltų. Produktai tradiciškai: 🥥-500gr varškės (geriau iš pakelių, kad konsistencija būtų kremiškesnė) 🥥-4 kiaušiniai 🥥-3 v.š. cukraus, vanilinio cukraus šaukštelis 🥥-100gr kokoso drožlių (man skaniau jei jos sumaltos, malu kavamalėje) 🥥-2 saujos uogų (super tinka avietės) Kiaušinius su cukrumi, vanilinu… Skaityti toliau »

Pavelas Globa atskleidė, kad nuo spalio 13 iki 30 gali būti finansiškai sėkmingas 3 Zodiako ženklams

Gausite pinigų iš ten, iš kur net nesitikėjote! Tai bus pats sėkmingiausias laikas per visus 2020 metus. Pavelas Globa teigia, kad trys Zodiako ženklai taps pasakiškai turtingi! Iki spalio 13 dienos finansinė padėtis turėtų pagerėti ir prasidės tolygus pajamų didėjimas, kuris lems didelę sėkmę. Netrukus galėsite nebesijaudinti dėl pinigų trūkumo, nes jūsų gyvenime susidarys aiški finansinio stabilumo linija. Laikotarpis nuo spalio… Skaityti toliau »

Pavelas Globa teigė, kad tik 2 zodiako ženklai lapkričio mėnesį nepaprastai praturtės

Astrologas Pavelas Globa savo 2020 m. Lapkričio mėn. Prognozėje teigė, kad tik du zodiako ženklai taps nepaprastai turtingi. Eksperto astrologinėje prognozėje sakoma, kad dviejų zodiako rato atstovų pajamos bus ten, kur jie nesitikėjo. Todėl jiems reikia sugauti sėkmę už uodegos ir nepaleisti! Taigi, Avinui pasisekė , kai trečią rudens mėnesį pasibaigs užsitęsusi juoda juosta ir prasidės labai palankus gyvenimo… Skaityti toliau »

Pavelas Globa pasakojo, kuriems zodiako ženklams lemta praturtėti iki metų pabaigos

Iki metų pabaigos liko labai nedaug laiko, tačiau kai kurie zodiako žvaigždynai yra pasirengę pateikti malonias staigmenas po žvaigždžių uždanga. Garsus astrologas Pavelas Globa parengė prognozę, kurioje jis išsamiai pasakė, kuriam iš Zodiako ženklų šiais mėnesiais pasiseks išskirtinai, o ant jų kris tikras banknotų fontanas. Kaip ir visų kitų ženklų atstovai, Ožiaragiai metus pradėjo nesėkmingai.… Skaityti toliau »

4 zodiako ženklai, kurių slaptos ir puoselėjamos svajonės išsipildys 2020 m. Spalio mėn

Sapnai dažnai lieka tik svajonėmis, tačiau kartais ateina laikas, kai jie išsipildo, radikaliai pakeisdami žmogaus gyvenimą. Spalis yra vienas iš tų mėnesių, nes būtent spalio viduryje įvyksta tikras perėjimas nuo šiltų, nerūpestingų dienų prie šaltų, niūrių naktų. Kaip ir paskutiniai šiltos saulės spinduliai, spalis kai kuriems zodiako ženklams suteikia jų slaptųjų svajonių įsikūnijimą. Vandenis (21.01… Skaityti toliau »

6 zodiako ženklai, kurie metų pabaigoje suteiks dvigubą laimę

Metų pradžia ir vidurys paliko liūdniausius prisiminimus. Tačiau yra vilties, kad viskas gyvenime bus ištaisyta ir išeis tiesia linija. Nors vienas dalykas yra tikras: 6 zodiako ženklai metų pabaigoje ne tik taps laimingi, bet ir įgis dvigubą laimę. Galite pavydėti tiems laimingiesiems, kurie gimė po laiminga žvaigžde. Tai rodo, kad jų norai pradės pildytis dvigubu… Skaityti toliau »

Zodiako ženklai, kurie 2020 m. Spalio pabaigoje sulauks daugybės puikių pasiūlymų ir unikalių galimybių

Paskutinė spalio savaitė kai kuriems zodiako atstovams bus tikra palaima. Astrologai jums pasakys, kuriuos ženklus žvaigždės paruošė unikalias galimybes ir perspektyvas. Avinas (21.03 – 20.04) Avinai gali būti tikri, kad paskutinę spalio savaitę jie padės koją ant baltos gyvenimo linijos. Esmė ta, kad kiekviena šio laikotarpio diena bus užpildyta unikaliais pasiūlymais, kuriuos jie turėtų patraukti… Skaityti toliau »

Kuris iš zodiako ženklų 2020 m. Lapkričio mėn. Bus šlovės ir sėkmės viršūnėje

Ruduo ne visiems zodiako atstovams suteikė galimybę pakeisti savo gyvenimą. Juk pirmieji du mėnesiai daugeliui nebuvo lengvi. Lapkritį 3 zodiako ženklai turės galimybę įgyvendinti savo svajones ir tapti laimingi. Avinas (21.03 – 20.04) Ženklo atstovai lapkričio mėnesį gali tikėtis sėkmingo laiko. Avinai atgaivins planus, kuriuos norėjo įgyvendinti rudens pradžioje. Jie gali daug. Sėkmė bus Avino… Skaityti toliau »

4 zodiako ženklų antroji 2020 m. Spalio pusė bus lūžio taškas jų gyvenime.

Kai kurių zodiako atstovų gyvenimas rudenį nebebus toks, koks buvo anksčiau. Tai visiškai pasikeis. Kokie zodiako ženklai yra svarbūs gyvenimo momentai spalio antroje pusėje? ♊ Dvyniai (22.05 – 21.06) Spalio antroje pusėje ženklo atstovams bus palankus metas, kai daug kas pasikeis į gerąją pusę. Dvyniams tai bus užpildyta unikaliomis galimybėmis, perspektyviais pasiūlymais ir pajamų augimo… Skaityti toliau »

Tai ką turėtų žinoti kiekvienas! Gyvenimas pagal jūsų gimimo datą!

Visą gyvenime esame lydimi skaičių: vieni nusako mūsų charakterį, kiti perspėja apie artėjančius likimo išbandymus. Daug ką apie žmogų galima sužinoti iš jo gimimo valandos.    Svarbu net minutės Viskas turi reikšmę – gimimo diena, valanda, minutė, savaitės diena, metų laikas. Gimimo valanda ir minutės nulemia žmogaus gyvenimą. Pagal šiuos duomenis astrologas sudaro žmogaus horoskopą… Skaityti toliau »

Tai ką turėtų žinoti kiekviena MAMA, vaiko horoskopas. Ar vaiko horoskopas padeda?

Horoskopas pagal gimimo datą, tai tarsi gyvenimo instrukcija. Žmones visais laikais domino likimo paslaptys, todėl astrologijos pagalba visada buvo nepakeičiama. Astrologija, vienas seniausių mokslų pasaulyje, kuris nagrinėja likimą. Pagal senovės vedų tradiciją, kiekvienam gimusiam vaikui buvo sudaromas horoskopas, tam, kad būtų lengviau suprasti su kokiomis savybėmis ir užduotimis jis atėjo į šį gyvenimą. Horoskopas tai… Skaityti toliau »

Skubūs Vangos patarimai! Išmeskite šiuos 3 dalykus, kurie atbaido pinigus ir laimę!

Aš visada žinojau, kad yra dalykų, kurie kažkaip pritraukia sėkmę! Ačiū, Vangai, už patarimus! 1. Indai su įtrūkimais. Tokių dalykų nerekomenduojama palikti namuose. Net jei tai yra jūsų mėgstamiausia puodelis, išmeskite jį. Mūsų protėviai tikėjo, kad indai simbolizavo namo turtą, o įtrūkimai netrukus nulems namuose gyvenančių žmonių gerovę. 2. Dirbtinės puokštės. Jos nėra skirtos gyviems žmonėms. Tokie… Skaityti toliau »

3 idealiausios žmonos pagal zodiako ženklą. Jei sutikote tokią moterį, jums labai pasisekė!

Šios moterys yra nuoširdžios, gražios ir, kaip lemia žvaigždės, pačios geriausios žmonos! Jei vis dar abejojate savo partnere, perskaitykite šį straipsnį ir abejonių neliks! Jei nepatenkate į šį sąrašą, nenusiminkite. Tai tėra zodiakas, astrologija, juk didžiausią savo gyvenimo dalį lemiate jūs pati, o ne žvaigždės! Pateikiame idealiausių žmonų sąrašą! 1. Jautis  Moteris, kuri turi viską,… Skaityti toliau »

Išsiaiškinkite, kokią dovaną jūsų gimimo dieną jums suteikė likimas!

Pagal numerologiją jūsų gimimo data nėra atsitiktinumas. Ji gali daug atskleisti apie tai, kokias likimo dovanas gavote. Nesvarbu, ar tikite magija, ar ne, tiesiog privalote klausytis savęs ir suprasti, kokia galia jūmyse paslėpta. Kad sužinotumėte savo numerį, sudėkite visus gimimo datos (dienos, mėnesio, metų) skaitmenis, kol gausite vieną skaitmenį. Pavyzdžiui, jei gimėte 1975 m. rugsėjo 1… Skaityti toliau »

5 priežastys, kodėl Avinas turi būti kiekvieno žmogaus gyvenime

Tie, kurie gimė po Avino ženklu, yra žinomi dėl savo aistros, energijos ir stiprios asmenybės. Nepaisant to, kad jie turi dinamišką asmenybę ir gana kategorišką minčių išraišką, jie būna fantastiški draugai. Štai keletas priežasčių, kodėl Avinas yra būtinas visų gyvenimuose! „AVINAS NIEKADA NEPALIKS JŪSŲ VIENŲ BĖDOJE. JIE VISADA BUS SU JUMIS, KAD JUS APSAUGOTŲ” 1. Avinas visada linksmas… Skaityti toliau »

5 patys nuoširdžiausi ir sąžiningiausi Zodiako ženklai

Pasaulyje yra pakankamai dviveidžių ir veidmainiškų žmonių, kurie žino, kaip dėvėti kaukes labai sumaniai ir klaidinti kitus. Priežastys, kodėl žmonės slepia savo tikrąją tapatybę ar tikruosius interesus, gali turėti skirtingas šaknis: nuo banalios baimės iki noro manipuliuoti kitais. Zodiako gimimo ženklas gali būti geras žmogaus patikimumo rodiklis. Bent jau šie penki ženklai laimėjo gerą reputaciją kaip… Skaityti toliau »

10 priežasčių, kodėl Liūtas – patraukliausias zodiako ženklas

Ar kada nors susimąstėte, kokie iš tikrųjų yra liūtai? Na, tiesa yra ta, kad Liūto asmenybė turi daug įdomių aspektų, kurie ne visada matomi iki tol, kol jį geriau pažinsite . Taigi, čia rasite 10 pagrindinių požymių, patvirtinančių, kad Liūtas yra patraukliausias zodiako ženklas. 1. Liūtas turi didelę širdį ir daug meilės. Liūtai visada žavingi savo gerumu ir… Skaityti toliau »