Svarbi informacija apie dantų implantaciją

Rate this post

Prarastas dantis – tai dažna burnos sveikatos problema, kurios aplinkybės gali būti nenuspėjamos ir netikėtos. Gera burnos sveikata ir higiena besirūpinantis žmogus gali niekada neprarasti danties, tačiau skausmingos traumos, kurių pasekmė – nuskilęs ar iškritęs dantis, gali užklupti kiekvieną. Priklausomai nuo patirtos žalos, egzistuoja daugybė dantų atstatymo būdų,, kuriuos gali pasirinkti nukentėjęs asmuo.

Įvertinus visus dantų atstatymo būdus, akivaizdžiais dantų atstatymo favoritais išrenkame dantų implantus. Nors dantų implantacija yra brangi procedūra, jos efektyvumas ir ilgalaikė vertė nušluosto nosį visoms įmanomoms alternatyvoms.

Jei neseniai netekote vieno ar keleto dantų, greitas ir kokybiškas jų pakeitimas yra itin svarbus. Jei dvejosite atlikti šią itin svarbią procedūrą, pažeista šypsena bei potencialūs burnos sveikatos pažeidimai neapliks jūsų ramybėje. Prarastas priekinis dantis – tai didelis smūgis žmogaus charizmai bei pasitikėjimui savimi, tačiau net tolimesnių dantų netektis pažeidžia ne tik jūsų sveikatą, bet ir išvaizdą. Tinkamo sąkandžio degradacija ir žandikaulio deformacija lėtai, bet užtikrintai pakeis jūsų veido formą, tad vienintelis būdas atkurti optimalų dantų funkcionalumą bei sustabdyti neigiamus pokyčius – pakeisti prarastą dantį implantu. Jei norite kuo geriausią įmanomą dantų išvaizdą bei burnos sveikata, ši procedūra yra būtent jums. Kviečiame jus susipažinti su svarbiausia informacija apie dantų implantaciją.

Danties praradimas – tai labai nemaloni patirtis, tačiau dažnai sutinkame atvejus, kai pacientai atidėlioja arba net pamiršta apie būtina danties atstatymą. Jei prarastas dantis nėra matomas besišypsant, tai nereiškia, kad tai nekenkia jūsų veido formai bei burnos sveikatai. Baimė ar paprasčiausias tingumas atitolina vizitą pas odontologą, kurio niekada nevertėtų atidėlioti!

Susipažinti su tikslia procedūros eiga klinikoje jums padės odontologas. Gydytojo konsultacijos metu bus įvertinta jūsų dantų bei dantenų būklė, higiena ir bendra sveikata. Šie rodikliai padeda odontologui nuspręsti ar jums galima atlikti implantaciją bei atlikti tinkamus matavimus tiksliai titano implanto bei vainikėlio gamybai. Gydytojui neaptikus jokių sveikatos sutrikimų pacientui paskiriamas procedūros atlikimo laikas bei gydymo planas.

Dantų implantacijos metu prarasto danties plote įsriegiamas titano sraigtelis – prarasto danties šaknies pakaitalas. Ši dirbtinė šaknis yra gaminama būtent iš titano dėl plataus šio metalo panaudojimo medicinoje – titanas susilieja su jautriais kūno audiniais, nepadarydamas jiems jokios žalos. Jei pirmasis danties implantacijos etapas sėkmingas, dirbtinė šaknis tinkamai prigyja prie žandikaulio ir ant sraigtelio galima tvirtinti vainikėlius.

Pacientui pažeidus ar praradus vieną iš priekinių dantų, ant dirbtinio implanto tvirtinamas kokybiškas keramikinis vainikėlis. Šis protezas yra brangus, tačiau puikiai atkartoja sveiko, natūralaus danties išvaizdą. Jei neturite pakankamai lėšų arba norite sutaupyti atstatant tolimesnius, nematomus dantis, pigesnio metalo vainikėlis neatkartos natūralaus danties išvaizdos, tačiau užtikrins natūralų dantų ir dantenų funkcionalumą. Rinkitės protezus protingai ir dantų implantacijos dėka džiaugsitės gražia šypsena ir puikia burnos sveikata!