Saulės elektrinės 10 kW kaina ir nauda

Rate this post

Šiuo metu 10 kW galingumo saulės elektrinė – tai didžiausia jėgainė, už kurią galima gauti valstybės paramą.

Kokią jėgainę geriau turėti – 5 kW ar 10 kW?

Atsakant į šį klausimą reikėtų žinoti kiek elektros šeima ir namas sunaudoja per metus. Jeigu per metus sunaudojama apie 5000 kWh elektros, tokiam namų ūkiui užtektų 5 kW elektrinės. Tačiau, galbūt, po kurio laiko nuspręsite įsigyti elektromobilį, ar namą pradėsite šildyti elektra, tada jums reikės daugiau energijos ir didesnės elektrinės.

Kokia saulės elektrinės 10 kW kaina?

Žmonės dažniausiai domisi, kokia saulės jėgainės kaina, kiek ji padės sutaupyti ir kada atsipirks. Norėdami tiksliai sužinoti visą informaciją, geriausia kreiptis į specialistus. „Saulės grąža“ – tai ilgametę patirtį turinti įmonė saulės energetikoje. Paklauskite įmonės specialistų, kokia saulės elektrinės 10 kW kaina, kokius saulės modulius pasirinkti, kiek vietos ji užims ant stogo, ar jūsų stogas pritaikytas tokiai jėgainei? Turėdami visą šią informaciją, jau galite dėlioti planus, kaip artimiausiu laiku įsirengti jėgainę. Šiais 2020 metais dar galite spėti pateikti prašymą dėl kompensacijos jėgainėms. Tą tikrai verta padaryti įsirengiant jėgainę ant nuosavo namo stogo ar žemės, nes parama sumažina elektrinės kaina apie 30 %. Nuo spalio 1 dienos bus priimami prašymai, todėl paskubėkite parengti visą reikalingą dokumentaciją. „Saulės grąža“ įmonės specialistai taip pat konsultuoja kaip teisingai užpildyti paraišką paramai.

Kodėl verta turėti 10 kW saulės elektrinę?

Turėdami nuosavą jėgainę elektros kaštus sumažinsite iki 4 kartų! Elektra nuolat brangsta, vien nuo 2020 metų sausio 1 dienos, ji pabrango 14,7 % buitiniams vartotojams. Turėdami nuosavą jėgainę tampate nepriklausomi nuo elektros tinklų kainų šuolių. Svarbus aspektas ir gamtosauga, visi norime savo vaikams palikti nesuniokotą gamtą, grynesnį orą, o tai įmanoma mažinant išmetamų CO2 dujų kiekį, gaminant švarią energiją.

Taigi, saulės elektrinės 10 kW kaina su kompensacija yra labai patraukli, o kartu ji sumažina į gamtą išmetamų CO2 dujų net 5 tonomis per metus!