Kita

Gėlės į namus Vilniuje – kai norisi tikros staigmenos

Gėlių pristatymo paslauga vis labiau populiarėja. Tokia floristų siūloma galimybe susivilioja vis daugiau sostinės gyventojų. Pastaruoju metu tampa įprasta gėles ar puokštes užsakyti internetu. Tai neišdildomas siurprizas bet kuriam artimam žmogui, nes gėles nurodytu laiku įteikia į namus atvykstantis kurjeris.

 

Gėlių pristatymas Vilniuje – paklausi paslauga

Yra ne viena priežastis, dėl kurios žmonės linkę rinktis gėlių pristatymo paslaugas. Kiekvienas žmogus dėl skirtingų priežasčių renkasi gėlių pristatymą.

  1. Gėlės į namus Vilniuje – patogi paslauga tiems, kuriems norisi nustebinti mylimąją. Tarkim, į ofisą gėlių puokštę pristatęs kurjeris išlaikys paslaptį, nutylėdamas siuntėjo vardą bent kelias akimirkas. Tai patrauks kiekvienos įmonėje dirbančios merginos dėmesį, skatins spėliones ir lengvą pavydą. Turbūt sunku įsivaizduoti, bet moteris, sulaukusi gėlių tokiomis aplinkybėmis, siuntėją prisimins tikrai ilgam.
  2. Minėtą paslaugą paprastai išbando tie, kuriems norisi pasveikinti brangius žmones gimtadienio, sužadėtuvių ar vestuvių proga, bet neįstengia padaryti to patys, kadangi yra kažkur toliau išvykę. Gėlės užsakomos internetu arba telefonu. Tai labai patogu neturintiems jokios galimybės atvykti į šventę, tačiau trokšta ją reikiamai pažymėti.
  3. Gėlių pristatymą renkasi ir tie, kuriems norisi dovanos rinkimui sugaišti kuo mažiau laiko. Tokia paslauga nepaprastai paklausi todėl, jog gėlės užsakyti galima niekur neišėjus iš namų, internetu.
  4. Gėlės internetu perkamos ir dėl to, jog suteikiama galimybės rinktis iš didžiulio gėlių asortimento ir būti tikriems, jog pristatytos gėlės bus šviežios bei gražios. Pripažinkime, ne taip retai gėlių salonuose galima išvysti pavargusias gėles, paskutines savo gyvenimo dienas skaičiuojančias puokštes. Deja, neretai tenka tokias pirkti, kadangi aplinkui daugiau nepasitaiko jokių kitų gėlių parduotuvių.
  5. Dėl gėlių pristatymo visada galima internetu pasitarti ir su profesionaliais floristais, kurie pasiūlo gražiausius gėlių derinius, surenka kompoziciją. Ji gali būti unikali ir niekur kitur nematyta, atrodyti įdomiai, originaliai bei įspūdingai. Ieškant kompozicijos labai vertėtų apsvarstyti, ką siekiate perteikti gėlėmis: meilę, pagarbą, padėką ar džiaugsmą kito žmogaus pasiekimais. Tokios puokštės nepaprastai pamalonina kiekvieno širdį, nes gyvų gėlių ir staigmenų niekada nebus per daug bet kuriam žmogui.

Didelis puokščių pasirinkimas

Pastaruoju metu žmonės linkę užsakyti ne tik puokštes, bet ir gėles kibirėliuose. Šios kompozicijos išliks ilgai, kasdien mielai primindamos apie save, skleis nuostabų aromatą. Užvis geriausia tai, jog tokios kompozicijos gali džiuginti net vieną savaitę, tad kiekvienas, pasirinkęs gėlių pristatymo paslaugą Vilniuje, dar gali prie tokios gėlių dėžutės, pasikonsultavęs su jas parduodančiais žmonėmis, papildomai pridėti dovanų balioną arba saldainių dėžutę.

Dažnas sutiktų, kad ne visais gyvenimo atvejais įmanoma patiems įteikti gėlių puokštę, tad labai patogu, kai tokia paslauga galima retkarčiais tiesiog pasinaudoti ir pradžuginti mylimus žmones, net ir nesant kartu su jais. Toks būdas parodyti dėmesį įsirėš į atmintį ilgam laikui ir reikš ne mažesnes emocijas, nei gavus prabangią dovaną.

Būdas rodyti dėmesį

Pagal išsakytus poreikius užsakytas gėles kurjeriai pristato konkrečią dieną bei valandą. Tokiais atvejais pavyksta nudžiuginti jų gavėjus dar labiau. Kaip pastebi UAB “Gėlių verslas” floristai, pastaruoju metu tokias paslaugas labai pamėgo užsienyje gyvenantys žmonės, kurie patys neturi jokių galimybių įteikti gėlių mylimiems žmonėms, tuo pačiu parodant savo jausmus ir dėmesį.

Toks mažo gesto parodymas labai dažnai tik dar labiau sutvirtins santykius bei įplieks daugiau kibirkšties. Juk kartais reikia tiek nedaug, jog kiekviena diena būtų įsimintina.