sukneles

Suknelės puošia moteris ir padeda paslėpti kūno trūkumus

Rate this post

suknelesKiekviena moteris nori atrodyti nepriekaištingai ir elegantiškai. Šiuo metu pasaulyje pilna drabužių parduotuvių, tiesiog akys raibsta nuo pasirinkimo gausos. Internete taip pat galima įsigyti įvairiausių drabužių, avalynės ir aksesuarų. Tačiau kuo didesnis pasirinkimas, tuo didesnė tikimybė susipainioti ir nerasti tai kas jums tiktų. Mada keičiasi kiekvieną sezoną ir jau tiesiog neįmanoma spėti koja kojon su ja. Galima pastebėti, kad šiais laikais daugelis moterų dėvi kelnes. Tuo labiau, kad ir kelnių modelių yra įvairiausių. Tačiau kelnės ne tik nepaslepia moters kūno trūkumų, o dar labiau išryškina. Suknelės yra nepelnytai užmirštos, o jos ne tik puikiai paslepia moters figūros trūkumus, bet ir gali išryškinti privalumus. Suknelės gali paslėpti net ir pačias negražiausias ir kreiviausias kojas pasaulyje. Tereikia užsidėti žemę šluojančią suknelę ir jūs jau atrodote nepriekaištingai. Taip pat suknelės gali padėti pasijausti geriau jau po vienos akimirkos ir įgauti itin moterišką išvaizdą. O kuri moteris ar mergina norėtų atrodyti moteriškai, grakščiai?  Sukneles internetu galima išsirinkti labai lengvai ir greitai. Svarbu tik žinoti kokio stiliaus suknelė jums tinka. Taip pat internete tarsi „iš šono“ galite pažiūrėti kaip atrodo suknelė kai ja apsirengiama. Galite pamatyti kokio tipo  aksesuarai yra derinami, kokia avalynė. Visi stilisto patarimai jums pateikiami kaip ant delno.

Taigi toliau pateiksime keletą patarimų kaip išsirinkti jums tinkančią suknelę. Atsižvelgiant į jūsų figūros tipą galima rinktis ir suknelę.  Beje pačios suknelės gali būti taip pat skirstomos į atskirus tipus: kasdieninės, proginės suknelės.

Kasdieninės suknelės
Kasdienai tinkamos suknelės  pagamintos iš natūralių audinių. Jei tokia suknelė yra trumpesnė ją galima dėvėti kartu su tamprėmis ar net džinsais. Tokia suknelė neturėtų būti per daug atvira. Ypatingai jei renkatės vasarinę suknelę, atkreipkite dėmesį į jos audinio sudėtį. Nes suknelės, pagamintos iš sintetinio audinio skatins jūsų kūną prakaituoti. Todėl itin tinkamas audinys kasdieniniai suknelei: linas, medvilnė. Spalvos turėtų būti pastelinės ir neutralios. Kasdienai nereikėtų rinktis itin ryškių spalvų. Su ryškiai raudona suknele gatvėje  atrodysite kaip aiškus perspėjantis signalas. Na nebent jums patinka didelis aplinkinių dėmesys.

Proginės suknelės
Proginės suknelės dažniausiai būna puošnios, su įvairiais blizgučiais. Moterys, kurių krūtinė yra maža rekomenduojama rinktis tokias progines sukneles, kurių krūtinės srityje yra įvairių blizgučių, karoliukų. Taip optiškai bus padidinama krūtinės sritis. Proginių suknelių dažnai būna apnuoginta nugara. Todėl nugaros oda turėtų būti prižiūrėta, be spuogelių. Renkantis progines sukneles labai svarbu jos dydis, ypatingai jei suknelė yra priglusi. Kai nusiperkate suknelę, namuose ją vėl apsivilkite ir atidžiai apžiūrėkite, ar visose vietose ji gražiai priglunda. Jei pastebėjote kokį neatitikimą dar turėsite laiko susirasti siuvėją, kuri jums pataisys. Tuo tarpu, jei tokį trūkumą pamatysite šventės dieną, jau nieko negalėsite padaryti ir šventės nuotaika gali dingti visai dienai. Visos suknelės skirtos vakarui atrodo labai panašios, tačiau labai sunku išsirinkti patį geriausią variantą. Nes spalvų, audinių ir raštų kombinacijų yra tikrai gausybė. Jei esate šviesaus gymio nesirinkite tamsių spalvų suknelės. Nes tamsios spalvos, ypatingai juoda, pabrėš jūsų blyškią odą.

Kokius papuošalus rinktis prie suknelės?
Papuošalus reikėtų derinti prie suknelės medžiagos bei modelio. Prie lininės suknelės tinka medis, metalas, sendintas sidabras. Prie proginės, laisvai krentančios suknelės galima derinti ir prabangesnius papuošalus. Svarbu pasirinkti tokią suknelę ir aksesuarus kurie jums patinka ir su kuriais jaučiatės puikiai.