anglu kalbos pamokos

Anglų kalbos pamokos – visam gyvenimui

Rate this post

anglu kalbos pamokosDauguma žmonių mano, kad išmokus anglų kalbą – mokymosi procesas tuo ir pasibaigia. Tačiau laikui bėgant, jei išmoktos kalbos nenaudojame kasdieniame gyvenime – įgūdžiai pamažu silpsta. Ir tai pastebime tik tuomet, kai išvykstame į užsienį. Norėdami susišnekėti – pritrūkstame žodžių arba tiesiog nesuprantame, ką mums sako. Tai problema, kurios sprendimas – pastovios anglų kalbos pamokos, kurios vyksta kiekvieną dieną.

Turbūt manote, kad kasdienis mokymasis – tai varginantis, daug pastangų ir valios reikalaujantis procesas. Tačiau kaip reaguotumėt, jei pasakyčiau, kad tai gai būti paprasta ir malonu? Be to – mokymasis gali beveik neužimti papildomo laiko, jei sugebėsite jį suderinti su savo kasdieniu gyvenimu.

  • Integruokite anglų kalbą į savo poilsio minutes. Dauguma žmonių, grįžę namo, stengiasi atsipalaiduoti, o atsipalaidavimas ir mokymasis atrodo nesuderinami dalykai. Tačiau galima integruoti mokymosi procesą į kasdienius pomėgius taip, kad patys nepastebėsite, kaip mokotės. Pavyzdžiui, galite žiūrėti angliškus filmus, o geriausia, kad jie būtų su angliškais titrais. Šiuo būdu ne tik atsipalaiduosite, bet ir nejučia lavinsite kalbos įgūdžius (ypač klausymo). Juk neužtenka vien kalbėti angliškai. Jei nesuprasite, ką jums sako – negalėsite laisvai bendrauti. Jei už filmų žiūrėjimą jums arčiau prie širdies skaitymas – atsiverskite anglišką knygą. Nebūtina verstis kiekvieno nežinomo žodžio – daugumą suprasite iš konteksto. Išsiversti su žodynu galite tik tuos žodžius, kurie jaučiate, kad sudaro esmę ar tiesiog labai dažnai kartojasi. Skaitymas praturtins jūsų anglų kalbos žodyną, lavins gramatikos įgūdžius, be to – skaitymas apskritai prisideda prie jūsų išsilavinimo.
  • Specialybės žinios – anglų kalba. Šiais laikais, norint tapti geru verslininku ar specialistu bet kokioje srityje – reikalingos nuolat besipildančios žinios. Todėl dauguma žmonių, kurie siekia sėkmės karjeroje, mokosi nuolat – skaito savo specialybei skirtas knygas, straipsnius ir kitą literatūrą. Taip pat žiūri mokomuosius vaizdo įrašus, klausosi audio įrašų ir t.t. Norint vienu šūviu nušauti du zuikius – verta pasirinkti anglišką mokomąją medžiagą. Tokios anglų kalbos pamokos neužims papildomo laiko – žinių bagažą turtinsite ir specialybės, ir anglų kalbos žiniomis.
  • Anglų kalbos kursai – būdas užmegzti pažintis. Jei jums trūksta naujų pažinčių, o klubų ir barų lankymas – ne jums, tuomet intelektualių žmonių galite sutikti įvairiuose kursuose bei seminaruose. Užsirašykite į anglų kalbos pamokas suaugusiems – ir prasiblaškysite, ir susipažinsite su žinių siekiančiais žmonėmis, be to – pagerinsite savo anglų kalbos įgūdžius.

Nors anglų kalbos pamokos gali vykti ir visą gyvenimą – tai neturėtų būti varginantis darbas. Jei tik pasitelksite fantaziją – sugalvosite begalę būdų, kaip galima integruoti kalbos įgūdžių lavinimą į savo kasdienybę. Be to – tuos pačius patarimus galite panaudoti ir kitų užsienio kalbų mokymuisi. Žinoma, jei visiškai nemokate kalbos – iš pradžių verta eiti pas specialistus, kurie jums duos koncentruotą medžiągą, kad įgytumėte kalbos pagrindus. Pradžia paprastai būna sunkesnė, ypač jei kalbos pradedate mokytis būdami suaugę. Taip pat gera pradžia gali būti išvykimas į šalį, kurioje kalbama ta užsienio kalba, kurią norite išmokti. Metai ar dveji, praleisti ten – ir jūs jau turite tvirtą kalbos pagrindą, kurį belieka gerai apšlifuoti.