spintos

Ar patogios spintos su stumdomomis durimis?

Rate this post

spintosĮnešti modernių naujovių į savo namų interjerą – visuomet malonu. Tačiau labai svarbu, kad tas naujas baldas arba aksesuaras būtų ne tik gražus ir naujas, tačiau taip pat ir patogus. Į tai yra atkreipę dėmesį ir visi populiariausi baldų gamintojai tiek Lietuvoje, tiek ir Vakarų Europoje. Džiugu tai, kad dabar jūs, pirkdami spintas ir kitus baldus, dažniausiai nusiperkate ne vieną atskirą jūsų namų interjero elementą, o namų dizaino sprendimą – pavyzdžiui, jeigu jums reikia spintos su slenkančiomis durimis, tuomet šios slenkančios sistemos bus tikrai svarbios bandant priderinti dizaino estetinį vaizdą prie maksimalaus funkcionalumo. Vadinasi, dizainą ir funkcionalumą labai svarbu tinkamai suderinti taip, kad gautųsi aukso viduriukas.

Turint tai omenyje, visiškai nekeista, kad pastaruoju metu vis dažniau yra perkamos spintos su slenkančiomis durimis – internete yra gausu katalogų, kuriuose galite peržiūrėti, kaip šios durys veikia ir galėsite geriau įsivaizduoti, kaip tokios spintos atrodytų jūsų namuose.

Taip pat, dabar labai populiarūs individualūs užsakymai – jeigu peržiūrėjote internetu parduodamų spintų ir kitų baldų pasirinkimą ir neradote to idealaus varianto, galite užsisakyti visiškai unikalius baldus – spintos dabar gali būti gaminamos konkrečiai atsižvelgiant į jūsų poreikius ir kambario išdėstymą, numatomas spintos funkcijas. Juk kai renkamės spintas arba komodas, norime, kad jos būtų erdvios – jeigu spintoje permažai vietos, tuomet jau prarandame dalį komforto. Taip pat labai svarbu, kad spinta būtų pakankamai išvaizdi – jeigu ji nublanksta prieš visus kitus jūsų namuose esančius baldus, tuomet tokia spinta taip pat nesuteikia per daug džiaugsmo. Be viso to, spintą turi būti patogu valdyti, todėl dabar slenkančios sistemos, stumdomos durys yra labai populiarus variantas ir daugelis naujų spintų modelių yra gaminami būtent tokiu pagrindu.

Kokios spintos yra kokybiškos?
Nėra abejonės, kad spintos turi būti gaminamos su aukščiausios rūšies aliuminio profiliais, laminuotomis plokštėmis, stiklu ir mediena. Jeigu detalės geros, tuomet spinta ilgai nenusidėvės ir nereikės jos atnaujinti. Be abejo, prieš perkant savo norimą spintą, turėtumėte pasidomėti apie suteikiamą garantiją – tai yra labai svarbus dalykas, nuo kurio neretai priklauso ir konkrečios spintos kaina.

Jeigu anksčiau reikėdavo eiti į baldų centrą, kad galėtumėte pamatyti šiuo metu esantį asortimentą, tai dabar viso to daryti nereikia, kadangi pačios naujausios spintos tiek iš Lietuvos, tiek iš viso likusio pasaulio gali būti peržiūrimos jūsų kompiuterio ekrane – atsirado nemažai internetinių baldų parduotuvių, kurios neretai siūlo gana solidžias akcijas, kokių retai išvysite realiose parduotuvėse. Taip yra daroma todėl, kad baldų gamintojai ir baldų prekiautojai nori pripratinti žmones apsipirkinėti internetu – turbūt nesuklysime sakydami, kad taip visiems yra patogiau, kadangi baldų pardavėjams nereikia nuomotis patalpų, kur būtų galima rodyti savo asortimentą klientams. O pirkėjams toks pirkimo būdas yra nuostabus tuo, kad galima greitai ir bet kuriuo paros metu užsisakyti (daugiau jums nebereikės derintis prie parduotuvių darbo laiko) savo norimus baldus, kurie bus nemokamai pristatyti jums tiesiai į namus arba sutartą vietą.