Stalai svetainėms: 6 naudingi specialistų patarimai, padėsiantys išsirinkti

Rate this post

Stalai – vieni svarbiausių baldų bet kokio stiliaus svetainės interjere. Jie ne tik padeda formuoti estetiškai atrodantį svetainės įvaizdį, bet taip pat užtikrina namų gyventojams bei svečiams maksimalų komfortą. Dėl to svarbu žinoti, kaip pasirinkti tinkamus stalus svetainei. NMF HOME specialistai pateikia 6 naudingus patarimus, padėsiančius nepaklysti plačioje baldų pasiūloje ir išsirinkti stilingus bei funkcionalius kavos staliukus nepriekaištingam Jūsų svetainės interjerui.

I. Kavos staliukas: rinkitės kokybiškus, patikimo gamintojo baldus

Nors iš pirmo žvilgsnio kavos staliukas atrodo per daug į akis nekrentantis baldas, tačiau, kaip ir įsigyjant kitus namų interjero elementus, svarbu atsižvelgti į stalo kokybę. Aukštos kokybės kavos staliukas – ilgalaikė investicija: toks stalas yra patvarus ir tarnauja ne vienerius metus. Taip pat rekomenduojama atsižvelgti ir į stalų gamintoją. Patikimas, rinkoje gerai žinomas gamintojas užtikrina gaminių kokybę bei ilgaamžiškumą. Be to, šie gamintojai stalams suteikia kelerių metų garantiją.

II. Konsolinis staliukas: rinkdamiesi atsižvelkite į esamą svetainės interjero stilių

Visai nesvarbu, koks stalas stovės Jūsų svetainėje – konsolinis staliukas ar kavos staliukas, – jis turėtų būti skoningai priderintas prie esamo interjero. Tarp svetainėje esančių baldų ir kitų interjero detalių turi vyrauti harmonija. Taigi, renkantis stalą svetainei, reikėtų iš anksto įvertinti, kaip jis atrodys bendrame erdvės stiliaus kontekste.

NMF HOME, Lietuvoje gaminanti aukštos kokybės skandinaviško stiliaus baldus, savo klientams siūlo itin platų išskirtinio dizaino konsolinių staliukų pasirinkimą. Internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt asortimente – stilingi natūralios medienos, metaliniai konsoliniai staliukai ir kiti stalai svetainėms, neabejotinai atrasiantys vietą bet kokio stiliaus interjere.

III. Apvalus kavos staliukas: atsižvelkite į jo aukštį

Apvalus kavos staliukas ar kitas stalas svetainei turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į baldo aukštį. Svarbu paminėti, kad tiek per aukštas, tiek per žemas stalas svetainėje gali atrodyti tarsi stovėtų ne savo vietoje, be to, netinkamo aukščio baldu gali būti nepatogu naudotis. Specialistai pataria rinktis tokį stalą, kurio aukštis sutampa su sėdimosios dalies aukščiu ar yra keliais centimetrais žemesnis.

IV. Apvalus staliukas: rinkitės atsižvelgdami į jo dydį

Apvalus staliukas taip pat turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į jo dydį: kuo didesnė yra Jūsų svetainės erdvė, tuo didesnį apvalų staliuką galite išsirinkti. Per didelis apvalus staliukas ar kitas stalas svetainei gali apkrauti mažą erdvę, o per mažas kavos staliukas dideliame kambaryje gali ,,prapulti“. Specialistai pataria rinktis tokio dydžio stalus, aplink kuriuos iki sėdimosios dalies lieka apie 35–45 cm laisvos vietos.

V. Klasikiniai kavos staliukai: apsvarstykite, kokią jų formą pasirinkti

Klasikiniai kavos staliukai ir kiti stalai būna įvairiausių formų: apvalūs, ovalūs, kvadratiniai ir stačiakampiai. Kokią kavos staliuko formą geriausia pasirinkti, Jums padiktuos pati svetainės erdvė ir jos dydis. Tačiau svarbu pasirinkti tokios formos stalą, apie bus galima netrukdomai judėti.

VI. Stalai svetainėms: rinkdamiesi atsižvelkite į medžiagiškumą

Rinkoje siūlomi kavos staliukai ir kiti   svetainėms gali būti pagaminti iš įvairiausių medžiagų: medienos, metalo ir kt. Stalų medžiagiškumą reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į savo gyvenimo būdą, į tai, kaip dažnai stalas bus naudojamas, ir, žinoma, į esamą interjerą. Mediena – tai bene universaliausia ir su viskuo deranti medžiaga, todėl mediniai staliukai lengvai pritaikomi prie kitų interjero elementų. Metaliniai kavos staliukai dailiai atrodys šiuolaikiškame interjere.