klasikiniai baldai

Smėlio spalvos svetainė: kaip sukurti įdomų interjerą?

Rate this post

Viena iš daugelio šiuo metu vyraujančių interjero madų yra smėlio spalvos svetainė. Iš pirmo įspūdžio toks kambarys kai kuriems gali atrodyti nuobodus, nes dominuoja neutrali spalva. Tačiau verta paminėti, kad toks interjeras dažniausiai pasižymi ir gamtos elementais. Tad pateikiame keletą patarimų, kuriais reikėtų vadovautis, norint sukurti madingą smėlio spalvos svetainę.

1. Įtraukti natūralius aksesuarus

Tikrai nebūtinai viskas kambaryje turi būti smėlio spalvos. Ji puikiai dera su medienos, odos ir akmens, pavyzdžiui, marmuro, atspalviais. Tad įtraukite į šią namų erdvę natūralių aksesuarų, kurie jais pasižymėtų. Papildomos detalės padeda išryškinti interjerą ir leidžia svetainėje jaustis taip, lyg būtumėte gamtoje. Tiesa, tokiu atveju patariama išsirinkti vieną pagrindinį kambario elementą, aplink kurį būtų statomi visi baldai. Ar tai būtų meno kūrinys ant sienos, ar televizorius, ar kavos staliukas – nesvarbu.

2. Panaudoti tamsios spalvos detales

Norėdami sukurti prašmatnią svetainės erdvę, panaudokite tamsios spalvos elementų. Taip suteiksite kambariui dinamiškumo ir sukursite kontrasto jausmą. Jeigu ieškote tokių interjero detalių, tai gali būti „Adorno“ klasikiniai baldai. Tamsaus atspalvio gaminiai svetainėje iškart išsiskirs savo išvaizda ir atrodys unikaliai. Be to, laikui nepavaldžia išvaizda pasižymintys baldai suteikia jūsų namams ypatingos estetikos ir komforto.

3. Derinti smėlio ir pilką spalvą

Prie smėlio spalvos galite panaudoti ir pilką. Nors iš pirmo žvilgsnio jos gali pasirodyti vienodos, tokios iš tiesų nėra. Smėlio ir pilka spalvos kartu puikiai dera, nes yra panašaus intensyvumo. Panaudojus tokį derinį kambarys atrodys natūraliai subalansuotas. Manoma, kad būnant tokioje aplinkoje netgi galima sumažinti stresą ir lengviau nusiraminti.

4. Pasitelkti gėlių raštus

Jeigu mėgstate svetainėje laikyti gėles – smėlio spalvos interjeras gali būti tobulas pasirinkimas jums. Į neutralių atspalvių pilną kambarį labai svarbu įnešti gyvybės ir energijos. Tam labai tinka gėlių raštu puoštos detales, pavyzdžiui, vaza. Tai ne tik stilingas, bet ir praktiškas aksesuaras, kurį panaudojus svetainė bus pilna gyvybės ir tikrai netaps nuobodi.

Nenorite atsilikti nuo naujausių interjero madų? Galvojate, kaip atnaujinti svetainę, kad ji būtų įdomesnė? Pabandykite sukurti smėlio spalvos interjerą, kuris į jūsų kambarį įneš natūralumo, ramybės ir prašmatnumo. Vadovaujantis pateiktais patarimais tokio stiliaus svetainės įrengimas turėtų būti ganėtinai paprastas.