Žvakių gamyba – tai įdomus ir atpalaiduojantis, tačiau kartu ir laiko bei žinių reikalaujantis procesas. Norėdami pasiekti džiuginančių rezultatų, nusprendę gaminti augalinio pagrindo žvakes, turėtumėte žinoti, kokiais kriterijais vadovaujantis, kokį vašką pasirinkti bei į ką dar svarbu atkreipti dėmesį gaminant žvakes. MB ,,Gamtos dovanos“ komanda pateikia naudingų patarimų, kaip išsirinkti geriausią vašką žvakių gamybai.
Vaškas žvakėms: svarbiausi pasirinkimo kriterijai
Vaškas žvakėms turėtų būti pasirenkamas apsvarstant keletą pagrindinių kriterijų ir įsivertinant, kokio galutinio rezultato tikimasi.
- Aiškios, gražios formos ryški liepsna.
- Tiesi, ,,be grybo“ deganti dagtis.
- Tolygus, taisyklingas žvakės degimas, apimantis kuo didesnį žvakės plotą.
- Ilgas degimas.
- Gera kvapo sklaida.
- Saugumas ir nepavojingumas sveikatai.
Svarbu žinoti, kad Jūsų pasirinkimas priklausys nuo kelių veiksnių, tokių kaip norima būsimos žvakės forma, vaško rūšis (pvz., Jums svarbu, kad vaškas būtų visiškai natūralus), aromatinių aliejų kokybė ir jų kiekis vaške, dažai, žvakės dydis ir netgi galutinė produkto išvaizda. Tačiau svarbiausiu veiksniu išlieka bendras žvakės kūrimo konceptas, jos idėja. Skirdami laiko apsvarstyti šiuos klausimus, galėsite nuspręsti, kuris vaškas tinkamiausias Jūsų kuriamai žvakių kolekcijai.
Žvakių gamyba: naudingi patarimai, palengvinantys gamybos procesą
Žvakių gamybos metu svarbu žinoti ne tik skirtingų vaškų savybes, tačiau taip pat ir tai, kaip su juo tinkamai dirbti bei kokių klaidų vengti, siekiant sukurti tobulą žvakę. MB ,,Gamtos dovanos“ komanda pateikia naudingų patarimų, padėsiančių palengvinti žvakių gamybos procesą.
- Neperkaitinkite vaško aukščiau rekomenduojamos temperatūros, nes vaškas praras spalvą, taip pat galimi kristalizacijos proceso pokyčiai.
- Kvapnųjį aliejų visada pilkite prieš pat vaško išpilstymą į indą ar formas, nes aliejus garuoja ir praranda dalį savo teigiamų savybių.
- Dirbant su eteriniais aliejais, nerekomenduojama pilti aliejaus į aukštesnės nei 59 laipsnių temperatūros vašką, nes aliejus garuoja ir praranda dalį savo teigiamų savybių.
- Dažus maišykite atskirame inde, į jį įpylę šiek tiek vaško. Sumaišytus dažus suberkite į bendrą vaško masę prieš pat išpilstymą į indus.
- Optimalią savo gaminamų produktų pilstymo temperatūrą pasieksite eksperimento būdu.
- Pilstymo metu indai ar formos turi būti tinkamai paruošti – švarūs, šiek tiek pašiltinti arba kambario temperatūros.
- Norėdami pasiekti gražų vaško sukibimą su stiklo sienelėmis ir išgauti lygų žvakės paviršių, leiskite žvakėms kuo lėčiau atvėsti.
- Norėdami išgauti optimalų degimo rezultatą, leiskite žvakėms pabūti bent 48 val.
- Nenaudokite vario ar žalvario įrankių bei indų dirbdami su augaliniu vašku, nes varis ir žalvaris pakeis vaško spalvą.
- Žemesnė vaško lydymosi temperatūra leidžia pagerinti indelio sukibimą su vašku ir padeda išvengti drėgnų dėmių.
Sojų ir kitas augalinis vaškas internetu – greitas ir patogus būdas įsigyti reikiamus gaminius
Sojų ir kitas augalinis vaškas internetu – greitas ir patogus būdas įsigyti reikiamus gaminius. Jei ieškote aukštos kokybės bičių vaško, sojų vaško, rapsų vaško ar palmių vaško žvakių gamybai, apsilankykite internetinėje parduotuvėje www.aurae.lt. ,,Aurae“ prekinio vardo vaškai yra gaminami iš aukščiausios kokybės natūralių ingredientų, tokių kaip sojų aliejus, palmių aliejus, kokosų aliejus, rapsų aliejus ir bičių vaškas.
,,Aurae“ asortimente – rinktiniai vaškai, kurie buvo pasirinkti atsižvelgiant į jų poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai. Dirbusi su daugybe tiekėjų ir atlikusi tūkstančius bandymų, įmonė savo klientams pateikia geriausius sprendimus. Jei nežinote, kokį produktą geriausia pasirinkti, susisiekite – įmonės komanda atsakys Jums į rūpimus klausimus bei padės atrasti reikiamus gaminius.