virtuvės baldai

Ruošiatės virtuvės renovacijai? 4 būdai sutaupyti

Rate this post

Norite atnaujinti virtuvę, tačiau siekiate apsidrausti ir išvengti nebūtinų, neapgalvotų išlaidų? Interjero ekspertai dalinasi 4 sumaniais būdais, kurie padės sutaupyti ne tik trumpoje, bet ir ilgoje laiko perspektyvoje. Taigi, į ką verta atkreipti dėmesį?

1. To paties arba panašaus virtuvės plano išlaikymas

Nors daugelis pradeda nuo baldų paieškos, pirmasis žingsnis turėtų būti esamo ir būsimo erdvės plano analizė. Tiesa, jei norite išvengti papildomų išlaidų ir daug naujų pirkinių, verta išlaikyti bent jau panašias objektų vietas. Pavyzdžiui, virtuvės komplekto ar valgomojo stalo. Kodėl? Elementari priežastis – kardinalūs vietos pokyčiai gali reikalauti papildomų detalių bei darbų, kurių kitu atveju neprireiktų.

2. Kokybiškų darbinės zonos baldų pasirinkimas

Kai jau aiškus praktiškos namų zonos planas, laikas pagalvoti apie pagrindines detales. Beje, plane jos turi atsidurti pirmiausiai, o tik tuomet – papildomi, ne tokie būtini elementai. Ypatingą dėmesį ekspertai rekomenduoja skirti darbinės zonos baldams – investuoti ne tik į stilių, bet ir praktiškas medžiagas.

Sakysite, kuo tai susiję su taupumu? Interjero dizaineriai vardina ne vieną aspektą, tačiau kone pagrindinis – kokybiška, kasdien naudojama zona yra ilgaamžė ir, net jei ateityje vėl vyks pokyčiai, ją galėsite išsaugoti. Kitaip tariant, tai galimybė išvengti permokos kelių metų bėgyje.

Kalbant apie kokybės ir kainos santykį, specialistai džiaugiasi, kad šiandien naujausios technologijos leidžia sukurti tvarų variantą už išties prieinamą kainą. Kaip tik dairotės tokio virtuvinio komplekto varianto? Verta pasižvalgyti čia: https://www.baldaipl.lt/baldai/virtuve.

3. Integruojamos buitinės technikos pasirinkimas

Dar viena stilinga gudrybė – integruojama buitinė technika. Tai ne tik sumanus, bet ir estetiškai patrauklus sprendimas. Dažnai įdomesnio dizaino, patrauklių medžiagų technika yra kur kas brangesnė, nors visos funkcijos – tokios pat. Tuomet, siekdami palaikyti vientisą braižą erdvėje, pirkėjai permoka keliskart. Didžiausias integruojamos technikos privalumas yra tas, kad renkatės tik naudingas funkcijas, mat išorę paslėps virtuvinio spintelių tipo durelės.

4. Savarankiškai atliekamų darbų įvertinimas

Galiausiai, pravartu įvertinti darbus, kuriuos galite atlikti patys. Sakykime, kad norite renovuoti sendaikčiuose rastą indaują. Galbūt perdažymo darbus galite atlikti patys? Šiandien gausu kokybiškų dažų, kuriems nereikia papildomo baldo paruošimo ar padengimo kitomis medžiagomis.

Pasiruošę į virtuvės zoną įnešti naujų vėjų? Turėkite omenyje, kad dinamiškame stiliaus pasaulyje vis dėlto laimi sumanūs ir tvarūs sprendimai. Puiki pradžia – investicija į išskirtinio dizaino, ilgaamžį pagrindą.