Grožis, Sveikata

Reiki pakopos

Reiki sistemoje yra trys pagrindinės augimo šioje sistemoje pakopos:

Pirmoje- pakopoje žmogus išmoksta jausti šių energijų tekėjimą savyje, jas nukreipti tam tikra linkme, arba stebėti kuria linkme šios energijos srūva ir domėtis kodėl. Taip jis susipažįsta su savimi, kaip su energetine, informacine sistema. Po pusmečio praktikos, tokio žmogaus sveikata sustiprėja, nes pagerėja jo kraujotoka, pagerėja nervinių impulsų perdavimas. Be to ši sistema reikalauja keisti savo charakterį, išmokti mylėti save, skleisti meilę kitiems, nelaikyti pykčio ir pagaliau nepykti, gyventi kas dieną be sumaišties, sąžiningai dirbti. Mąstymas apie visą tai, per pusę metų ar metus keičia žmogaus charakterį, ištiesina ir praplečia jo energetinius kanalus. Po tokių pokyčių žmogus gali kilti į antrą pakopą.

Antroje- pakopoje gaunami tam tikri šios sistemos ženklai, kurie iš skirtingų mokytojų gali būti su savo niuansais. Ženklai tai tarsi chirurginiai instrumentai, kurių pagalba gyvybinę energiją galima nukreipti norima linkme, pagerinti sveikimo procesus. Tuo pačiu padidėja ir atsakomybė.

Trečia- Reiki pakopa yra mokytojo, meistro pakopa. Inicijavimas į šią pakopą galimas tik 1-5 metų padirbėjus antroje Reiki pakopoje. Trečioje pakopoje žmogus gauna inicijavimo ženklus, kurių dėka jis gali inicijuoti į Reiki kitus žmones ir tuos žmones mokyti. Jau nuo tuomet jis turi mokyti kitus žmones  ir turėti savo mokinių.Tai būtina, kad jis tobulėtų kaip mokytojas ir taptu meistru.

Kas yra Reiki?

Reiki- universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema- savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie  visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigynai, energijų balansavimui, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Reiki energija teka kaip vanduo į mūsų aurą, organus ir sistemas ir pirmiausia užpildo giliausias vietas, kurios labiausiai reikalauja dėmesio. Paskui energija kyla ir pripildo visą mūsų esybės indą gyvybine energija. Kuri ne tik valo, bet ir transformuoja, nuima įtampas ir energetinius blokus, sveikatina mūsų organizmą. Užpildo meile ir šviesa kiekvieną mūsų ląstelę.