Lazerių erdvė

Naujausia pramoga – lazerių erdvė

Rate this post

Lazerių erdvėIeškote, kaip smagiai praleisti laisvalaikį ar turiningai pažymėti gimimo dieną? Jau atsibodo boulingas ir biliardas, todėl norisi kažko naujo ir nepatirto? Nauja ir nepatirta lazerių erdvė gali suteikti Jums nepamirštamų įspūdžių ir nuotaikos. Lietuvoje sparčiai populiarėjantis žaidimas lazertronas vis labiau žavi šalies gyventojus ir vis dažniau lazerių erdvė prisipildo komandų gausa.

 

Pasiekiamas visur

Lazertronas yra universalus ir visiems patinkantis žaidimas vien todėl, kad tai visoje šalyje veikianti lazerių erdvė. Jei dažasvydžio pramogos yra pasiekiamos specialiai įrengtose salėse ir kovos laukuose, tai lazertronas universalus laiko praleidimas – Jums nereikia važiuoti iki įrengtų patalpų, lazerių erdvė gali pasiekti Jus ten, kur tik pageidaujate. Lazertrono pramogos Kaune, Vilniuje ar bet kokiame kitame Lietuvos mieste yra lengvai pasiekiamos ir įgyvendinamos. Lazertrono nuolatiniai žaidėjai yra pamėgę organizatorių turimas lazerių erdves, tačiau net ir profesionalūs mėgėjai dažnai apsirenka ir savo erdves. Turite mėgiamą vietą, kurioje, manote, žaidimas lazeriais puikiai tiktų? Jums tereikia išsakyti savo pageidavimus ir lazerių erdvė jau Jūsų mieste.

Dovana laisvalaikiui

Žaidimas lazeriais yra puikios pramogos Kaune ar kitame mieste pasirinkimas gimimo dienos proga. Nežinote, ką padovanoti draugui artėjant šventei? Padovanokite linksmą laiką ir geras emocijas. Lazertrono žaidimas daugelio žmonių mėgiamas būtent dėl šių priežasčių. Galite įsigyti dovanų kuponą, o Jūsų draugas ar artimasis pasinaudos juo patogiu laiku. Tai bus puiki gimimo dienos dovana ir pramoga.

Šia idėja gali pasinaudoti ir tėveliai, norintys nustebinti savo atžalas. Vaikams gimimo dieną yra labai svarbu veikti kažką įdomaus ir linksmo. Tokios linksmos pramogos Kaune ar kitame Lietuvos mieste nebus patyręs nei vienas vaiko draugas. Vaikai bus užimti ir linksmi, o tėveliai galės nesijaudinti dėl sužalojimų ar traumų, nes lazetrono žaidimas yra ypač saugus ir patikimas.

Kolektyvo pramogai

Norite savo darbuotojus praskaidrinti ir motyvuoti dirbti? O gal darbe nauja komanda dirba ne taip našiai, kaip norėtųsi? Lazerių erdvė gali išspręsti šias problemas. Lazetrono žaidimas – komandinis darbas, kurio metu kiekvienas komandos narys gali priimti atsakingus sprendimus, lemiančius komandos pergalę arba pralaimėjimą. Pakvieskite savo darbuotojus į šią aktyvią pramogą ir praskaidrinkite jų laisvalaikį.  Psichologai teigia, jog aktyvios pramogos ypač teigiamai veikia darbo našumą.