Lipdukai ir lipdukų gamyba: 6 priežastys, kodėl verta rinktis lipnias etiketes

Rate this post

Lipdukų gamyba – ilgas ir kruopštumo reikalaujantis procesas, trunkantis nuo idėjos iki galutinės lipnios etiketės sukūrimo. Lipdukai, viena iš etikečių rūšių, yra svarbūs sėkmingam verslui plėtoti: jie padeda formuoti prekės ženklo įvaizdį, pritraukti vartotojų dėmesį, taip pat didina pardavimus, vartotojų lojalumą. UAB ,,Printela“ specialistai įvardija 6 priežastis, kodėl produktams ženklinti verta rinktis lipnias etiketes.

I. Lipdukai – kokybiški, neblunkantys ir atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams

Naudinga žinoti, kad lipnios etiketės ir lipdukai gali būti gaminami ant įprasto ar terminio popieriaus, skirtingų plėvelių, folijos. Sukurti naudojant specialų pagrindą, lipnios etiketės ir lipdukai yra atsparūs vandens, cheminiam poveikiui. Dėl šios priežasties specialistai pataria iš anksto įvertinti, ar Jūsų gaminiai bus veikiami šių veiksnių. Jei taip, tuomet verta investuoti ir įsigyti patvaresnius lipdukų sprendimus, kurie, laikui bėgant, neatsiklijuos ir nenubluks.

II. Lipnios etiketės pasižymi plačia paveikslėlių įvairove

Viena iš priežasčių, kodėl produktams ženklinti verta rinktis lipnias etiketes – lipnios etiketės pasižymi plačia paveikslėlių įvairove. Ant lipdukų ar lipnių etikečių paviršiaus, pagal kliento pageidavimus, gali būti atspausdintos įvairios nuotraukos, pasirinktas vaizdas ar tiesiog norimas fonas su tekstu.

III. Lipdukų spausdinimas galimas ant įvairių paviršių

Lipdukų gamyba skaitmeniniu būdu gali būti atliekama ant įvairių paviršių. Lipdukų spausdinimas galimas ant matinių, skaidrių, ar blizgių paviršių, taip pat gali būti skirtingų spalvų. Lipdukais ir lipniomis etiketėmis ypač paprasta naudotis, nes jie gali būti susukti į patogius, norimo pločio ir skersmens rulonus, kas leidžia juos itin paprastai suklijuoti ant reikiamų paviršių.

IV. Lipdukai yra itin greitai pagaminami

Kadangi lipdukų gamybai pasitelkiami tik kokybiški įrenginiai, didelį kiekį gaminių galima paruošti per trumpiausią laiką. Užsakovui tereikia pristatyti savo viziją ir pateikti jau parengtą trafaretą, pagal kurį bus sukurtas ir įgyvendintas bet koks norimas sprendimas.

V. Skaitmeniniu spausdinimo būdu gali būti įgyvendinami ir nestandartiniai sprendimai

Vienas didžiausių skaitmeninės spaudos privalumų – skaitmeniniu būdu gali būti įgyvendinami išskirtiniai, nestandartiniai lipnių etikečių sprendimai. Kiekvienas produktas – unikalus, todėl ir jo etiketė turėtų būti originali bei išskirianti prekę iš kitų. Spausdinant lipnias etiketes skaitmeniniu būdu, sukuriamas unikalus kiekvienos lipnios etiketės dizainas: pateikiama kintama informacija, naudojamos metalizuotos spalvos, mikrotekstai, UV šviesoje švytintys dažai,  šilkografinė apdaila, įspaudimas, folijavimas ir dar daugiau. Skaitmeniniu būdu atspausdintos lipnios etiketės – efektingos ir neabejotinai pastebimos lentynose.

VI. Inovatyvi spaustuvė Kaune teikia ekspertų konsultacijų paslaugas

Lipdukų gamybos metu atliekama daug darbų, naudojamos įvairios medžiagos, tad nenuostabu, kad gali kilti papildomų klausimų, susijusių su pačiu procesu ir kt. UAB ,,Printela“, inovatyvi spaustuvė Kaune, viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje skaitmeniniu būdu spausdinanti lanksčias pakuotes ir etiketes mažais ir vidutiniais tiražais, teikia patyrusių bei ilgametę patirtį turinčių specialistų konsultacijas. Įmonės specialistai kiekvienam klientui rekomenduoja labiausiai lipdukų gamybai ir etikečių gamybai tinkamas medžiagas, taip pat klijus ir apdailos būdus skirtingiems etikečių projektams įgyvendinti. Atsižvelgdami į būsimų etikečių specifiką, spalvas, užsakymo dydį ir kt. svarbius aspektus, specialistai parenka ir optimaliausią spaudos technologiją. UAB ,,Printela“ ekspertai taip pat konsultuoja kitais, su lipdukų gamyba ir etikečių gamyba susijusiais, klausimais.