Krovinių skaičiuoklė: kuo tai naudinga siunčiant krovinius?

Rate this post

Šiuolaikinis siuntimo procesas reikalauja tikslių apskaičiavimų ir kitų duomenų. Kroviniui ar siuntai turi būti sukurta apkrovos ir pristatymo valdymo metrika, kitaip tariant – krovinių skaičiuoklė. Ką ji suteikia ir kodėl tai svarbu?

Krovinių skaičiuoklė pirmiausia skirta užsakovams, kurie planuoja siųsti siuntinį Lietuvoje arba užsienyje. Tai puikus būdas klientams numatyti krovinio siuntimo kaštus. Šis metodas leidžia apskaičiuoti krovinių gabenimo mokesčių sąmatas, kad pamatytų, ką reikia perduoti klientams ir ką reikia kompensuoti kitur tiekimo grandinėje. Priklausomai nuo krovinio rūšies, skaičiuoklės rezultatai gali keistis.

Kokiais dar privalumais pasižymi šis metodas?

  • Taupo Jūsų pinigus. Kalbant apie sėkmingą verslo valdymą, vienas pagrindinių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra bereikalingas pinigų naudojimas. Reikia siekti supaprastinti savo verslo niuansus ir taip išvengti nereikalingų išlaidų. Vienas iš būdų tai padaryti – naudoti krovinių skaičiuoklę prieš siunčiant siuntas. Apskaičiuodami kiekvienos siunčiamos siuntos pristatymo kainą, galite išvengti permokėjimo už pašto išlaidas ir užtikrinti, kad gausite geriausią įmanomą pasiūlymą. Be to, kai kurios siuntų gabenimo įmonės taiko nuolaidas pagal krovinių kiekį. Naudodami siuntimo skaičiuotuvą galite lengvai atsekti šias nuolaidas ir sutaupyti dar daugiau pinigų siuntimo išlaidoms padengti.
  • Išvengiama žmogiškųjų klaidų. Skaičiuoklės pateikia tikslius siuntimo įkainius, nes atsižvelgia į visus komponentus, kurie gali turėti įtakos tarifams. Pavyzdžiui, jei siunčiate produktą oro transportu į kitą šalį, kur jis bus perkeltas į vandenyno laivą, o po to sunkvežimiu atgabentas per vandenį prieš pristatydamas klientui į namus, krovinių skaičiuoklė atsižvelgs į kiekvieną iš šių išlaidų ir padės išvengti klaidų apskaičiuojant galutinę sumą.
  • Preciziškas planavimas. Krovinių skaičiuoklė padeda suplanuoti prekių siuntas. Ji gali padėti sudaryti biudžetą, aktualų tiekėjams, vairuotojams, kitiems darbuotojams ir trečiųjų šalių atstovams.
  • Padeda įvertinti net smulkias detales. Kokybiška krovinių skaičiuoklių sistema suteikia lankstumo ir gali būti naudojama siekiant sutelkti dėmesį į specifines detales, pavyzdžiui, fiksuoto dydžio mokesčius, mokesčius pagal geografinę vietovę, bendrą nuvažiuotą atstumą arba bet kokius kitus konkrečius rodiklius, kurie gali turėti įtakos galutiniam pelnui.