Kokie turi būti geri nuorodų pavadinimai?

Rate this post

GERI nuorodų pavadinimai, dar vadinami anchor text, yra vienas iš požymių, kad SEO paslaugos yra kokybiškos ir profesionalios. Kiekvienas atsakingai dirbantis SEO specialistas netgi tokiems iš pirmo žvilgsnio smulkiems veiksmams kaip nuorodų pavadinimų pasirinkimas, teikia nemažai dėmesio. Apžvelkime, koks gi turėtų būti geras tekstas, saugantis nuorodą į jūsų svetainę.

Tikslingas

Bene svarbiausias kriterijus yra tas, kad nuorodos pavadinimas turi būti susijęs su pačia nuoroda. Kitaip tariant, pavadinimas turi atspindėti kokia informacija bus pateikta paspaudus ant nuorodos. Nuorodų pavadinimams nedera naudoti bendrinių žodžių, turinčių plačią prasmę, tačiau neturinčių ryšio su svetaine, į kurią nukreipta nuoroda. Pavyzdžiui, nuorodai, nukreipiančiai į avalynės internetinę parduotuvę, tinkami pavadinimai būtų „avalynė“, „avalynės pirkimas“, tačiau netiktų „parduotuvė“. Tad jei jūsų SEO specialistas naudoja būtent tokius tikslingus nuorodų pavadinimus, būkite tikri, kad SEO paslaugos teikiamos atsakingai ir apgalvotai.

Trumpas

Profesionalios SEO paslaugos visuomet orientuojamos į trumpus, aiškius ir konkrečius nuorodų pavadinimus. Paprastai tokie pavadinimai apsiriboja vienu – dviem žodžiais. URL adreso, kaip nuorodos pavadinimo naudojimas, kai kuriais atvejais gali būti tikslingas, tačiau tokių nuorodų pavadinimų negali būti daug. Minimalus kiekis URL adreso nuorodų pavadinimų gali būti taikomas visiškai naujoms svetainėms.

Išskirtas iš viso teksto

Kartais klaidingai galvojama, kad nuorodų pavadinimai turi neišsiskirti iš viso teksto. Iš tiesų yra atvirkščiai – nuorodos turi būti pastebimos. Dažniausiai nuorodų išskyrimui naudojamas skirtingas nei viso teksto šriftas, kita nuorodų pavadinimo spalva arba teksto pabraukimo funkcija. Tai, kuriuo būdu jos bus išryškintos neturi jokios reikšmės. Svarbiausia, kad nuorodų pavadinimai atkreiptų skaitytojų dėmesį ir būtų aišku, jog paspaudus ant jų skaitytojas bus nukreiptas į jam naudingą puslapį.

Tinkami pavadinimai nuorodoms – tai tik dalis kompleksiško darbo, kuomet teikiamos SEO paslaugos. SEO sėkmė priklauso nuo to, ar visuose etapuose laikomasi taisyklių, ar SEO specialistas priima tinkamus sprendimus, kokiais šaltiniais naudojasi nuorodų talpinimui ir kt. Tik profesionalus darbas atliekant visus veiksmus gali garantuoti gerus rezultatus ir teigiamą poveikį verslui. Na, o radus gerą SEO specialistą, dar daugiau naudos atneš ne vienkartinės, bet ilgalaikės SEO paslaugos.