Tinkamiausios vaikiškos lovos paieškos

Rate this post

Vaikiskos lovos

Suprantame, kad vaikiškų lovų pasaulis gali būti sudėtingas: nuo dviaukščių lovų iki viengulių lovų. Šiuolaikinis pasirinkimas yra ypatingai platus ir įvairus. Taigi, kaip žinoti, kokios vaikiskos lovos jūs turėtumėte ieškoti savo augančiam vaikui?

Akivaizdu, kad tuomet, kai ateina metas jūsų atžalai iš vaikiskos lovytes „persikelti“ į didesnę vaikišką lovą, gali kilti daugybė įvairių klausimų, į kuriuos kartais atrodo sudėtinga atrasti atsakymus. Būtent dėl šios priežasties nusprendėme jums pateikti šiek tiek daugiau naudingos informacijos, kurios pagalba jums turėtų būti lengviau atrasti ir įsigyti jūsų vaikui geriausiai tinkančią lovą.

Kiekvienas žinome, kad miegas žmogui yra labai svarbus, nes mūsų kūnas ir protas turi pailsėti bei atsigauti. Tuo tarpu vaikams miegas tampa dar svarbesnis, kadangi miegodami vaikai ne tik ilsisi, tačiau ir auga. Vaikų raida (tiek protinė, tiek ir fizinė) labai tiesiogiai priklauso nuo jų miego kokybės, todėl kiekvieni tėveliai privalo užtikrinti tinkamas miego sąlygas savo vaikams. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, vaikas per parą turi miegoti nuo 8 iki 13 valandų, todėl turėtumėte investuoti į gerą vaikišką lovą ir labai kokybišką bei patogų čiužinį.

Dviaukštės lovos

Vaikai tiesiog dievina dviaukštes lovas! Šiandien dviaukštės lovos yra labai populiarus sprendimas, padvigubinantis miegamąją erdvę ir padedantis sutaupyti daug vertingo grindų ploto. Tai puiki idėja ir mažesniems miegamiesiems, kad galėtumėte sukurti daugiau erdvės žaidimams. Be tradicinio išplanavimo, galite rinktis ir L formos konfigūraciją, kuri reiškia, kad prie apatinės lovos šono galite pastatyti papildomą baldą, pavyzdžiui, naktinį staliuką, knygų spintą ar rašomąjį stalą. Dviaukštė vaikiška lova taip pat suteikia daug džiaugsmo dalijantis kambariu ar kviečiant draugus nakvynei! Galimi įvairūs stiliai, todėl bus smagu išsirinkti tobulai jūsų vaiko kambario erdvei tinkančią lovą.

Sofos-lovos

Sofa-lova – tai puiki pusiausvyra tarp sėdimosios vietos ir lovos, todėl ji labai universali. Tai itin naudinga ir praktiška konstrukcija, kurią galima naudoti visuose namuose – darbo kambaryje kaip atsarginę lovą ir poilsio vietą, vaiko miegamajame kaip pagrindinę miegamąją vietą, o svečių kambaryje kaip patogią vietą pasisėdėjimui su svečiais. Paaugliams sofa-lova ypač naudinga, nes jie gali ją naudoti kaip patogią sofą, ant kurios dieną gali pasišnekučiuoti su draugais arba patogiai įsitaisyti ir skaityti knygą, o naktį – kaip jaukią lovą miegui.

Viengulės lovos

Kokybiška viengulė lova, tinkanti mažyliams, paaugliams ir net suaugusiesiems, tikrai tarnaus labai ilgą laiką. Šios klasikinės žemo profilio lovos yra puikus pasirinkimas jūsų vaikui, o jei jums reikia daugiau daiktų laikymo vietos arba atsarginės lovos, daugelyje modelių yra papildomi daiktadėžės arba lovos stalčiai, todėl iš tiesų galite maksimaliai išnaudoti vaiko kambarį pagal jo poreikius.

Dvigulės lovos

Dvigulės lovos yra labai vertingas pasirinkimas, suteikiantis jūsų vaikui galybę vietos. Be to, tokia lova gali tapti ir labai puikiu vaiko kambario centru. Dvigulė lova taip pat yra labai ilgaamžė, nes laikui bėgant jos nebereikės keisti kita – ja jūsų vaikas galės naudotis ir tuomet, kai bus gerokai paaugęs.

Mažylių lovos

Puiki pereinamojo laikotarpio lova, kai jūsų mažylis iš vaikiškos lovytės pereina į didesnę vaikišką lovą. Jei vis dėlto tam tikros lovos jums atrodys per didelės, visuomet galite pasirinkti ir modulinę lovos konstrukciją, kuri tiesiog augtų kartu su jūsų vaiku. Arba galite rinktis viengulę lovą su šoninėmis apsaugomis, kurios užtikrins, kad jūsų mažylis neiškristų iš lovos. Kai vaikas pakankamai paaugs, tiesiog nuimkite šoninines apsaugas ir turėsite pilno dydžio viengulę lovą.