Kapo dengimas granito plokštėmis – minimali priežiūra, garantuojanti maksimalius rezultatus

Rate this post

Natūrali kartų kaita atsispindi įvairiose gyvenimo srityse. Kapinės ir jų priežiūra – viena jų. Jei anksčiau, vaikščiodami kapinėse, jausdavomės tarsi dideliame gėlių darželyje (tiesa, ne visada kruopščiai prižiūrėtuose), tai šiandien pastarųjų vaizdas gerokai pasikeitęs. Taip, ir kapinių priežiūroje vyrauja tam tikros mados tendencijos. Kapo dengimas granito plokštėmis – viena jų.

Kaip žinia, granitas yra itin tvirta bei ilgaamžė medžiaga, galima pritaikyti įvairiose srityse. Taip pat – kuriant ir kapavietės dizainą. Kone amžina medžiaga amžino poilsio vietoje. Sutikite, simboliška, ar ne? Tačiau taip anaiptol nėra vienintelė priežastis, dėl kurios granito plokštės yra pasirenkamos vietoje dekoratyvinės skaldos ar trinkelių.

Kapavietė, įdėjus minimaliai pastangų bei laiko, visada atrodys tvarkinga ir prižiūrėta. Estetikos negadins piktžolės, o, norint palaikyti švarą, užteks nuvalyti lapus, spyglius, dulkes

Granito plokštės – ilgaamžis, patikimas variantas, atsparus įvairiems išorinės aplinkos veiksniams: cheminiam bei mechaniniam poveikiui, karščiui, šalčiui, temperatūrų kaitai ir kita.

Granito plokštę nesunku nuimti, o tai yra itin aktualu kalbant apie situaciją, kai prireikia palaidoti kitą artimąjį ar nusprendžiama atlikti pertvarkymus kapavietės teritorijoje.

Kartais, kalbant apie granito plokštes, šie pasmerkiami kaip sunkūs akmenys, visus kapus paverčiantys vienodais. Tai – pagrindo neturintis mitas, skleidžiamas asmenų, plačiau nesidomėjusių šios medžiagos savybėmis bei pritaikymo galimybėmis. Granito plokštės gali būti papildomai derinamos kartu su įvairiais užrašais, piešiniais, skulptūromis bei kitais kapo puošybos elementais. O ir pačios granito plokštės nėra identiškas masinės gamybos produktas,  „kepamas“ pagal vieną kurpalį. Monumentas.lt siūlomos granito plokštės yra unikalios, tarpusavyje besiskiriančios raštais, motyvais, spalva. Tad tai – idealus variantas norintiems savo artimojo atminimą įamžinti išskirtiniu pavidalu.

Kapo dengimas granito plokštėmis – idealus variantas šiandieniniam žmogui, ieškančiam idealaus balanso tarp įprasto gyvenimo būdo bei noro tinkamai pagerbti anapilin išėjusiųjų artimųjų atminimą. Estetiškas, tvarkingas kapavietės vaizdas turi byloti apie skiriamąjį rūpestį ir dėmesį, tačiau tai tikrai nereiškia, jog gyvieji privalo būti „pririšti“ prie šios priežiūros. Kapo dengimas granito plokštėmis – idealus variantas, išsprendžiantis šią problemą. Įamžinkite savo artimojo atminimą estetiškai, tvarkingai, skoningai.