Kaip išsirinkti nepriekaištingą suknelę?

Rate this post

tobula sukneleSuknelė bene vienintelis drabužis, kurį dėvi tik moterys. Apie sijonus šiame straipsnyje nekalbėsime, nes jie verti atskiro dėmesio. Išraiškingos suknelės gali moterį paversti tikra vakaro puošmena ar karaliene. O ir kasdienai, jei pasirinksite išskirtinę suknelę, gatvėje taip pat neliksite nepastebėta. Tai drabužis į kurį nukrypsta daugelio vyrų žvilgsniai.

Mes patariame moterims užmiršti klasikinius kostiumėlius, judesius varžančias kelnes ir prisiminti įspūdingas sukneles.

Dabar pateiksime keletą patarimų kaip išsirinkti suknelę, kuri būtu net tik graži, bet ir praktiška. Dažnai pasitaiko tokių atvejų, kai moterys nusiperka suknelę ir neranda progų jos apsirengti. Ir kabo ta suknelė spintoje, dulka taip ir nerasdama progos pasirodyti viešumoje.

Rinkitės sukneles ne pagal madą.

Dažnai jaunos merginos ar moterys be perstojo varto naujus mados žurnalus, stebi tendencijas ir renkasi drabužius tuos, kuriuos matė žurnalų puslapiuose. Taip besielgdamos jos rizikuojate labai suklysti. Visų pirma mados labai greiti keičiasi ir tiesiog nespėsite kaip reikiant panešioti nusipirktos suknelės, kai pamatysite jau naują mados klyksmą. Taip rizikuojate savo spintą užkimšti ir tapti mados verge. Atminkite, jei apsivilksite madingą suknelę, nereiškia, kad su ja atrodysite puikiai. Labai svarbu išmanyti savo figūros privalumus ir trūkumus. Suknelė turi pabrėžti jūsų privalumus ir paslėpti trūkumus. Pavyzdžiui, jei jūsų kojos tokios kreivos, kad net baisu pažiūrėti, tai rinkitės ilgą suknelę. Ji paslėps jūsų kojų „grožį“ ir leis jums atsiskleisti. Toks drabužis suteiks jums pasitikėjimo savimi.

Puošni suknelė – pagal vakarėlio tipą

Jei norite išsirinkti puošnią vakarinę suknelę, pagalvokite kokio tipo vakarėlius mėgstate. Jei jūs lankotės operose ar teatre, venkite suknelės su daug blizgučių. Aplamai nepatariame pirkti proginės suknelės su daug blizgančių elementų. Nes netyčia iš elegantiškos damos galite pavirsti į kalėdinę eglutę. Aksesuarai- nėrinukai, kaspinėliai – jie ne tik pagyvins bet kokią suknelę, bet ir suteiks daugiau moteriškumo. Išsirinkti proginę suknelę gali padėti stilistas ar draugė, kuri puikiai nardo mados ir stiliaus vandenyse. Prieš klausdama draugės nuomonės įvertinkite ar jums patinka tos draugės stilius ir skonis. Nes ji patars tai ką ji pati mėgta.

Maža juoda suknelė.

Bene daugelis mados dizaineriu patarią ją turėti savo spintoje. Įvardijama, kad tokia suknelė tinka visomis progomis, nes į tiesiog universali. Jei nemėgstate puoštis, tai juoda suknelė gali būti puiki išeitis. Tačiau jei norite būti pastebėta, o ne paskęsti pilkų ir tamsių spalvų jūroje, rinkitės tai kas gražu, puošnu.

Suknelės pirkimas internetu

Pastaruoju metu jau viską perkame internetu. Pradedant maistu ir baigiant buitine technika. Taigi suknelės ir kiti drabužiai jau nėra išimtis. Elektroninėse parduotuvėse prekių asortimentas keičiasi labai greitai. O ir elektroninių parduotuvių ne viena ir ne dvi. Taigi kaip nepasiklysti tose mados džiunglėse internete. Pirkimas internetu suteikia daug pranašumų: nereikia lakstyti po parduotuves, matuotis, ieškoti ir t.t. Keletu mygtukų paspaudimu galite įsigyti norimą rūbą. Taip internetinėse parduotuvėse galima rasti drabužių su gerokai mažesnėmis kainomis nei realiose parduotuvėse. Visų pirma todėl, kad elektroninėms parduotuvėms nereikia nuomotis patalpų, samdyti daug personalo. Ypatingai jei parduotuvė yra miesto centre – tai patalpų nuoma yra gana didelė. O ta nuomos kaina yra išdalinama kaip antkainis. Todėl pirkdamos brangią suknelę žinokite, kad apmokėjote ir dalį nuomos.

Kaip neapsirikti perkant suknelę internetu

Visų pirma turite tiksliai žinoti savo dydį. Jei abejojate, prieš pirkdamos būtinai susiraskite dydžių lentelę, kurioje pagal išmatavimus yra nurodytas vienas ar kitas dydis. Reikia pastebėti, kad skirtingų gamintojų dydžiai šiek tiek skiriasi. Pavyzdžiui, drabužių, kurie pagaminti Kinijoje dydžiai bus gerokai mažesni nei europiečių. Todėl patarimas – išnagrinėkite kainų lentelę.

Vienas iš elektroninės parduotuvės privalumų, bet tuo pačiu ir trūkumų, tai kad galite matyti kaip drabužis atrodo ant gyvo žmogaus iš šono. Kodėl dar paminėta, kad tai trūkumas? Visų pirma todėl, kad jūs nebūtinai atrodysite taip pat kaip mergina, kuri žvelgia į jus iš nuotraukos. Turite atidžiai išnagrinėti savo figūros privalumus ir trūkumus, kad žinoti kokie suknelių modeliai jums tinka.