mazas pasaulis

Faktoriai lemiantys vertimų biuro Šiauliuose „Mažas pasaulis” darbo trukmę

Rate this post

mazas pasaulisVertimų biuras ŠiauliuoseMažas pasaulis“ dažnai sulaukia klientų prašymų atlikti vertimą greičiau. Dažnai klientas nesupranta kas sudaro kokybiško vertimo procesą ir pradeda raginti vertėjus dirbti greičiau. Šis straipsnis yra skirtas tam, kad žmonėms paaiškintume kas vyksta su jų dokumentais ir kiek laiko tai užtrunka kai klientai palieka dokumentus mūsų vertimų biure Šiauliuose.

Taigi, po to kai klientas perduoda savo dokumentus vertimų biurui, ten dirbanti projektų vadovė įvertina preliminarią vertimo kainą ir trukmę. Šiuos įvertinimus ji atlieka pagal teksto specifiką ir apimtį. Po vertinimo projektų vadovė praneša šią informaciją užsakovui. Klientui patvirtinus užsakymą, mūsų vertimų biuras šiauliuose perduoda vertėjui ar vertėjų grupei (jei užsakymas yra didelės apimties) kliento dokumentus.

Mūsų vertimų biuras Šiauliuose gavęs kliento dokumentų vertimą iš vertėjo, visada atlieka teksto koregavimą ir redagavimą, po šių darbų kliento dokumentų vertimas yra baigiamas. Šie darbai yra atliekami tam, kad užtikrinti vertimo kokybę. Tam, kad geriau suprastumėte vertimo koregavimo ir redagavimo būtinumą šias paslaugas aprašome smulkiau:

Vertimų biuras Šiauliuose: Koregavimas
Vertimo koregavimas tai teksto tikrinimas tam, kad būtų pašalintos visos gramatinės, orfografinės ir sintaksės klaidos. Faktiškai vertimų biuras šiauliuose atlieka teksto koregavimą neatsižvelgdamas į terminologiją ir taisyklingą jos vartojimą.

Daugelis kitų vertimų biurų naudoja įvairias kompiuterines programas tikrinant vertimą, bet deja mašininis vertimas dar nėra taip toli pažengęs, kad galėtų pakeisti žmogų, dėl to kartais atsiranda įvairių klaidų.

Vertimų biuras Šiauliuose „Mažas Pasaulis“ vertimus perduoda tik kvalifikuotiems lingvistams su ilgamete darbo patirtimi vertimų srityje, dėl to Jūsų dokumentų vertimai visada bus aukščiausios kokybės.

Vertimų biuras Šiauliuose: Redagavimas
Vertimų biure Šiauliuose „Mažas pasaulis“ teksto redagavimas atliekamas tam, kad būtų pašalintos visos terminologijos klaidos.

Beveik kiekvienas teksto vertime aptiktas terminas yra analizuojamas specialistų ir yra sprendžiama ar jis panaudotas tinkamai. Redagavimo metu yra atliekamos konsultacijos su reikiamos srities specialistais tam, kad vertimas būtų visiškai tikslus.

Vertimų biuras Šiauliuose „Mažas pasaulis“, po to kai Jūsų vertimui yra atliktas Koregavimas ir Redagavimas gali uždėti vertimo biuro tvirtinimą, o prireikus suteikti ir notaro tvirtinimą.

Vertimų biuro Šiauliuose tvirtinimas
Vertimų biuras Šiauliuose atlikęs teksto vertimą suriša dokumento vertimą bei originalą arba jo kopiją ir po to uždeda vertimų biuro antspaudą kuris patvirtina, kad vertimas yra atliktas teisingai ir atitinka visus Lietuvos respublikos dokumentų vertimo reikalavimus.

Notarinis tvirtinimas:
Vertimų biuras Šiauliuose „Mažas pasaulis“ tvirtina dokumentus notariškai. Notaro tvirtinimas yra reikalingas tuomet jei savo išverstus dokumentus norite pateikti valstybinėms institucijoms. Notaras  Notaras tvirtina ne patį vertimą, o vertėjo parašą. Tai reiškia, kad notaras yra sudaręs bendradarbiavimo sutartį su vertimų biuru, bei jam yra pateiktos biure dirbančių vertėjų profesinės kvalifikacijos.

Vertimų biuras Šiauliuose „Mažas pasaulis“ turi sudares bendradarbiavimo sutartis su keliais notarų biurais ir turi teisę atlikti dokumentų tvirtinimą klientų vardu – Mūsų klientas pas notarą eiti nereikės viską už Jus atliks vertimų biuras Šiauliuose „Mažas pasaulis“.

Taigi jei Jums yra reikalingas kokybiškas dokumentų vertimas laukiame Jūsų.

Vertimų biuras Šiauliuose „Mažas pasaulis“

Amber Jewelry

Tea Sets