Dantų implantai kaina – raktažodžiai ieškant pigesnių paslaugų

Rate this post

Dantų implantavimas šiandien yra atliekamas įvairiose klinikose, tad tikrai visada yra galima atrasti tokias, kurios geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius. Vienas svarbiausių kriterijų neretai yra kaina, tad nusprendžiama pasinaudoti internetine paieška: pagal raktinius žodžius dantų implantai kaina tikrai labai greitai bus galima sužinoti, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos klinikos, ir tai gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju yra galimybė atrasti tokias klinikas, kurios galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius, ir galite būti užtikrinti, kad tai nepareikalaus ypatingai daug laiko ir pastangų.

Nuo ko priklauso implantavimo kaina?

Dantų implantaiĮvairiose klinikose nustatytos kainos visada skiriasi, tad verta pasidomėti, kokie yra nustatyti įkainiai. Pavyzdžiui, mažuose miestuose dantų implantų kainos neretai yra mažesnės nei didmiesčiuose, tačiau ne visada yra pakankamai laiko nuvykti į kitus miestus. Dantų implantavimas susideda iš kelių etapų, tad apsilankyti odontologijos klinikoje jums teks ne vieną kartą. Tikėtina, kad tinkamiausią kliniką galėsite atrasti ir savo mieste, o raktiniai žodžiai dantų implantai kaina padės jums atrasti geriausias pasirinkimo galimybes. Kartais klinikos pateikia tik paties implanto kainą, o kartais kaina nurodoma su visomis atliekamomis procedūromis, tad visada svarbu tai įvertinti. Kainas gali lemti ir tai, kokia odontologinė įranga yra naudojama klinikose, ir t.t.

Kaip yra atliekamas dantų implantavimas?

Pirmojo vizito pas odontologą metu bus įvertinama jūsų dantų būklė, ir gali būti paskiriamas dantų gydymo planas. Taip pat šio vizito metu gali būti nustatoma, kiek jums tai kainuos. Kito vizito metu jau gali būti atliekama implantavimo procedūra – į kaulinį audinį bus įgręžiamas implantas ir paliekamas gyti. Jei kaulinis audinys implantui bus nepakankamas, tokiu atveju gali būti skiriama kaulinio audinio priauginimo procedūra. Kai implantas burnoje jau bus prigijęs, bus galima pereiti ir prie baigiamųjų darbų – bus pritvirtinamas dirbtinis dantis.

Kodėl verta rinktis implantus?

Visų pirma, jie atrodo tikrai natūraliai, tad niekas nė neįtars, kad jūs turite dirbtinių dantų. Implantai laikosi tikrai stabiliai, tad jie užtikrina normalią kramtymo funkciją. Taip pat svarbu ir tai, kad dantų implantai yra labai patvarūs, ir jie gali tarnauti net kelis dešimtmečius. Lyginant su kitais pasirinkimais, tai yra pats patvariausias sprendimas, kuris tikrai nekelia jokio diskomforto. Implantų priežiūra bus tikrai labai paprasta – ji nieko nesiskiria nuo natūralių dantų higienos.

Jei svarstote apie galimybę rinktis implantavimą, raktiniai žodžiai  dantų implantai kaina tikrai padės jums greitai atrasti tai, ko ieškote, ir netrukus galėsite palyginti, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos bendrovės. Be jokios abejonės, rinktis tikrai visada yra iš ko, tad greitai galėsite nuspręsti, kokioje klinikoje vertėtų apsilankyti.

Straipsnis parengtas pagal Šv. Kristoforo odontologijos klinikos Vilniuje medžiagą – www.kristoforoklinika.lt