10 patarimų renkantis vestuvines sukneles

Rate this post
Vestuvines sukneles
Vestuvines sukneles rinkitės atsižvelgdamos į daugybę svarbių veiksnių.

Kiekviena būsima nuotaka puikiai žino, kas yra svarbiausia vestuvėse – tai yra nuotaka ir jos suknelė. Būtent todėl didžioji dalis moterų vestuvines sukneles renkasi kruopščiausiai ir dėmesingiausiai. Įprastai tam skiriama ne tik daug laiko ir pastangų, tačiau ir investicijų. Todėl labai svarbu, kad ir jūs besiruošdamos savo būsimai gražiausiai gyvenimo šventei, šiam pagrindiniam vestuvių atributui skirtumėte daugiausiai dėmesio. O tam, kad jūsų pasirinkimas būtų paprastesnis ir efektyvesnis, pristatome 10 naudingų patarimų.

  • Vestuvių šventės vieta: tai labai svarbus veiksnys, kuris turi didelės įtakos vestuvinės suknelės pasirinkimui. Tačiau, kaip bebūtų gaila, didžioji dalis būsimų nuotakų šiam veiksniui neskiria jokio dėmesio. Kaip bebūtų, reikia suprasti, kad vestuvinė suknelė, kuri tinka ceremonijai, vykstančiai ant jūros kranto, ir suknelė, kuri dėvima šaltuoju metų laiku – labai skiriasi. Tai reiškia, kad tik tuomet, kai nuspręsite, kur vyks jūsų vestuvių ceremonija, turėtumėte spręsti, kokią vestuvinę suknelę būtų tinkamiausia pasirinkti.
  • Vestuvinės suknelės biudžetas: kiekviena būsima nuotaka būtų devintame danguje, jei jai organizuojant savo vestuves nereikėtų sukti galvos dėl biudžeto. Deja, bet dažniausiai vestuvinis biudžetas būna ribotas, todėl labai svarbu, kad iš anksto nustatytumėte, kokią pinigų sumą galite skirti vestuvinei suknelei. Įprastai vestuvių planuotojai rekomenduoja savo išvaizdai (vestuvinei suknelei, bateliams, apatiniam trikotažui, šukuosenai, makiažui, aksesuarams ir kitoms įvaizdžio detalėms) skirti nuo 10 iki 15 proc. savo viso vestuvinio biudžeto. Biudžeto nustatymas ir tinkamas jo paskirstymas palengvins visą suknelės paieškų procesą.
  • Pradėkite kuo anksčiau: nelaukite, kol iki vestuvių liks vos keli mėnesiai – pradėkite vestuvinės suknelės paieškas nedelsiant, vos tik ant jūsų piršto pradės spindėti sužadėtuvių žiedas. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo lengviau bus rasti tobulai jums tinkančią vestuvinę suknelę.
  • Atlikite nuodugnią paiešką: vestuvinės suknelės ieškokite visur, kur tik galite. Tai reiškia, kad turėtumėte pasitelkti internetinius portalus, žurnalus, knygas, bukletus, katalogus ir kt. Kuo daugiau vestuvinių suknelių modelių peržiūrėsite, tuo lengviau bus suprasti, ko iš tikrųjų norite.
  • Nepervarkite: nėra nieko blogiau, kaip pervargusi ir išsekusi būsima nuotaka. Jei imate jaustis išsekusios, visas vestuvinės suknelės paieškas pristabdykite. Visus šiuos darbus atlikite tuomet, kai jaučiatės pakylėtos, esate geros nuotaikos ir iš jūsų veido nedingsta plati šypsena.
  • Klausykite patarimų: nemanykite, kad jūs viską žinote kuo puikiausiai. Kartais verta paklausyti ir aplinkinių žmonių nuomonių, todėl jei patyrę žmonės jums pataria atsižvelgti į jų išsakytus patarimus ar pastabas, taip ir padarykite.
  • Neišlaidaukite: taip, greičiausiai sakysite, kad tai kur kas lengviau pasakyti nei padaryti, tačiau šiandien nėra jokios būtinybės išlaidauti, norint savo vestuvių dieną atrodyti pritrenkiančiai. Vestuvinių suknelių salonai ir profesionalūs drabužių dizaineriai gali pasiūlyti begalę individualių variantų už prieinamą kainą.
  • Būkite atviros naujovėms: ne visuomet reikia save įsprausti į labai griežtus ir neperžengiamus rėmus. Jei savo būsimą nuotakos suknelę rinksitės nesivadovaudamos vien tik tradiciniais principais, galite priimti labai originalius ir maloniai stebinančius sprendimus.
  • Galvokite apie tinkamumą, o ne dydį: netikslinga susitelkti tik į vestuvinės suknelės dydį. Kur kas svarbiau, kad vestuvinę suknelę rinktumėtės atsižvelgdamos į jos tinkamumą jūsų kūno linijoms. Savo vestuvių dieną dėvėdamos pasirinktą vestuvinę suknelę, turite jaustis komfortiškai ir pasitikėti savimi.
  • Matuokitės ne vieną kartą: dažnai mūsų nuomonė keičiasi, todėl jei vieną dieną pasimatavusios pasirinktą vestuvinę suknelę esate sužavėtos – jau kitą dieną galite galvoti priešingai. Būtent todėl patariama suknelės paieškas pradėti kuo anksčiau. Tuomet turėsite pakankamai laiko tinkamai apsispręsti.

Kai visus šiuos patarimus pritaikysite praktikoje, vestuvinė suknelė, kurią pasirinksite, nuoširdžiai džiugins ne tik jus ir jūsų antrąją pusę, tačiau ir visus jūsų svečius.