Automobilių stiklų perklijavimas reikalingas klaidingai juos įmontavus

Rate this post

Daugelis vairuotojų yra susidūrę su atveju, kuomet automobilių stiklus pažeidus, skubiai reikia remonto ir jis atliekamas nekokybiškai, pavyzdžiui, stiklai yra klaidingai įmontuoti, to pasekoje, netolimoje ateityje gali pasikartoti įvairūs autostiklų pažeidimai, tokie kaip stiklų įtrūkimai, įdaužos, atsiradę korozijos židiniai ir dar daug kitų. Šiai problemai turime puikų sprendimą – automobilių stiklų perklijavimas. O AGN automobilių stiklai yra ergonomiški, patvarūs ir ilgaamžiai. Šiame straipsnyje atskleisime automobilių stiklų perklijavimo etapus.  Pasakysime kokius stiklus naudojant atliekamas automobilių stiklų perklijavimas. Taip pat  patarsime kaip tinkamai prižiūrėti AGN automobilių stiklus, nes tai kone svarbiausia automobilių detalė.

Automobilio stiklų perklijavimas – kokie jo etapai?

  • Nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai;
  • Išmontuojamas stiklas;
  • Išvalomas kėbulas nuo klijų likučių, purvo, dulkių ir jeigu yra būtinybė – pašalinama korozija;
  • Klijuojamas stiklas ir visi apdailos elementai bei stiklo valytuvai sudedami atgal.

Įmonė „AGN stiklai“ visada pasiruošus padėti kiekvienam, norinčiam transporto priemonių stiklų perklijavimo procedūros, apsilankykite mūsų tinklalapyje adresu – agnstiklai.lt.

Kokius stiklus naudojant atliekamas automobilių stiklų perklijavimas?

Jis atliekamas naudojant tų pačių gamintojų automobilių stiklus, kuriuos naudoja BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Nissan, Toyota, Volvo ir kiti automobilių gamintojai.

AGN automobilių stiklai – kaip juos tinkamai prižiūrėti?

  • Priekinio stiklo priežiūra – pirmiausia rekomenduojama nepriekaištingai nuvalyti stiklą, kad ant paviršiaus neliktų „vaivorykštės“ pėdsakų. Pašalinus visus nešvarumus, rekomenduojama naudoti stiklo polirolį, kuris mikroskopinėmis dalelėmis įsiskverbia į stiklo paviršių ir užpildo smulkius pažeidimus, išryškėjančius vairuojant sutemus ar lietingu oru ir bloginančius matomumą. Esant nedideliam lietui, valytuvai lengviau slysta stiklo paviršiumi, todėl galite pamiršti susierzinimą keliantį valytuvų cypimą.
  • Stiklų rasojimas – norint stiklus apsaugoti nuo rasojimo, rekomenduojama naudoti specialią stiklų priežiūros priemonę, kuri neleidžia drėgmei kauptis ant vidinės automobilio stiklo pusės ir garantuoja gerą matomumą bei saugų vairavimą.
  • Galinio stiklo šildymas – prasidėjus permainingiems orams, ne mažiau svarbus ir tvarkingas galinio automobilio stiklo šildymas. Jei galinio stiklo šildymas neveikia, rekomenduojama užsukti pas specialistus, kurie įvertintų padėtį.
  • Kokybiškas langų apiplovimo skystis – viena iš svarbiausių gero matomumo sąlygų – kokybiškas langų apiplovimo skystis. Pagal sezoniškumą langų plovikliai skirstomi į žieminius ir vasarinius. Šie skysčiai skiriasi, todėl kiekvieno sezonu metu reikia naudoti tinkamą langų apiplovimo skystį.

Apibendrinant, galima patikinti, jog automobilių stiklų perklijavimas norint išvengti pasikartojančių stiklo pažeidimų turi būti atliktas profesionalų, tokių kaip mes „AGN stiklai“. Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Biržose ir Telšiuose. Įmonės adresus šiuose miestuose rasite tinklalapyje – agnstiklai.lt. Atvykite ir pažadame perklijuosime Jūsų automobilių stiklus taip, kad pro juos į pasaulį žvelgsite lyg kitomis akimis!