LED ir UV lempos nagams: kaip išsirinkti?

Rate this post

Tvarkingi ir gražūs nagai – labai svarbu kiekvienai moteriai. Vis daugiau moterų manikiūru rūpinasi ne tik profesionalių meistrų kabinetuose. Populiarėja ilgalaikio lakavimo tradicijos ir namuose. Tam reikalingos  LED ir  UV lempos nagams, kurias įsigijus namuose galima susikurti mini grožio saloną ir paeksperimentuoti rūpinantis savo manikiūru tada, kai turite laiko ir noro. Tačiau kaip išsirinkti tokią lempą?

Kokie yra lempų tipai?

LED ir UV lempos nagams skirstomos pagal  tai, kokios lemputės yra naudojamos džiovinimui. Standartiškos ir iki  šiol labai populiarios – UV lempos. Jose montuojamos kelios UV lemputės, kurios džiovina didelį plotą. Tokios lempos geriausiai tinka  įvairiems paprastiems ir ilgalaikiams geliniams lakams  džiovinti. Tai reiškia, kad tokio tipo lempos yra geras pasirinkimas manikiūrui namuose.

Kiek naujesnė LED technologija. Į tokias lempas montuojamos LED lemputės yra  galingesnės, taupo elektrą ir tai reiškia, kad tai netgi saugesnis ir ekonomiškesnis pasirinkimas. Be to, šiandien rinkoje jau galima rasti DUAL LED lempų, kurios leidžia keisti bangų ilgį ir taip LED technologiją daro dar pažangesne.

Tačiau jeigu ieškote universalaus sprendimo, galima rinktis LED ir UV lempos nagams, kai lempoje naudojamos abi technologijos.  Tai labai populiarus pasirinkimas rinkoje. Tokios lempos pritaikymas bus lengvas ir universalus. Tačiau toks sprendimas geriausias ne manikiūrui namuose, o grožio meistrėms ir grožio salonams. Abi technologijos ne tik užtikrina geresnį ir greitesnį rezultatą. Naudojant abi technologijas galima lengvai džiovinti visų tipų gelius, taip pat ir dirbti su nagų dirbtiniu priauginimu.

Kokia lempa tinka pedikiūrui?

Manikiūras yra neatskiriamas nuo pedikiūro. Dažnai ieškant lempos manikiūrui namuose, kyla klausimų,  ar reikėtų rinktis atskirą lempą pedikiūrui. Vieningo atsakymo nėra, nes viskas priklauso nuo Jūsų poreikio ir turimo biudžeto. Kai kurios moterys, įsigijusios talpesnę lempą, patogiai  su viena ja džiovina ir rankų ir kojų nagus. Tos, kurios nori greitesnių procedūrų, renkasi įsigyti dvi lempas. Rinkoje galima rasti tiek specialiai pedikiūrui sukurtas, tiek universalias lempas,  kurias galima naudoti ir manikiūrui,  ir pedikiūrui.

Kiek kainuos lempa?

LED ir UV lempos nagams elektroninėje parduotuvėje groziobaze.lt galima pamatyti, kad lempų kainos svyruoja nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų. Kaina dažniausiai priklauso  nuo to, koks tai aparatas. Mažesnės lempos kainuoja pigiau, didesnės ir modernesnės yra brangesnės. Be to, skiriasi ir technologijų kaina. Dažniausiai UV lempos yra kiek pigesnės nei LED, nes tai paprastesnė technologija. Tačiau LED lempų tarnavimo laikas dažniausiai yra daug ilgesnis, todėl didesnė kaina šiuo atveju užtikrina ilgesnį daikto naudojimo laiką.