Vandens tyrimai: padės nustatyti, koks vandens filtras jums reikalingiausias

Rate this post

Kam reikalingi vandens tyrimai? Svarbiausia priežastis, turinti paskatinti užsisakyti vandens tyrimą – jūsų sveikata. Tuomet jau seka geriamo vandens skonio pagerinimas ir turimų buitinių prietaisų saugojimas. Ne paslaptis, jog, sakykim, pilnas kalkių vanduo, tas kalkes sodins tiek ant žmogaus kraujagyslių, tiek ant virdulio skalbimo mašinos detalių. Tik atlikę išsamų ir profesionalų vandens tyrimą galėsite išsirinkti jums patį tinkamiausią vandens filtrą.

Didelis puslapio https://www.ltaqua.lt lankytojų srautas įrodo, jog žmonės rūpinasi savo sveikata ir gali rinktis tikrai kokybiškus vandens tyrimus ir reikiamus vandens filtrus. Mes, tuo tarpu, šiek plačiau apie patį geriamojo ir buityje bei pramonėje naudojamo vandens tyrimą.

Pirmiausia turėtumėte žinoti, jog vandens tyrimai, pagal jų atlikimo metodiką, skirstomi į dvi dalis:

  • Fiziniai tyrimai.
  • Cheminiai tyrimai.

Kai atliekami fiziniai tyrimai, paprastai nustatoma fizinės vandens savybės: skaidrumas, spalva, kvapas ir temperatūra. Vandens temperatūra turi įtaką įvairiausių įrenginių darbui ir jų ilgaamžiškumui, vandens kvapas nusako geriamojo vandens užterštumą ir cheminę sudėtį. Tikrai švarus vanduo turėtų būti visiškai bekvapis.

Kada atliekamas cheminis vandens tyrimas? Pagrindinis cheminių tyrimų siekiamas rezultatas – vandentiekio vandens pH nustatymas. Kaip žinia, vandenyje yra daug įvairių cheminių neorganinių ir organinių medžiagų.  Jos ganėtinai stipriai pakeičia vandens savybes ir parodo, kiek tinkamas yra naudoti tiriamas vanduo. Todėl labai svarbu ištirti vandens pH, šarmingumą, ištirpusio deguonies kiekį, kietumą, nitratų, fosfatų ir geležies kiekį. Tik po išties išsamių ir profesionaliai atliktų  tyrimų galima pasakyti, koks yra konkretus vandens užterštumo lygis.

Vandens tyrimas labai svarbus, jeigu norite padidinti savo buitinių  ar net pramoninių prietaisų ilgaamžiškumą. Teigiama, jog užterštas vanduo įrenginių eksploatacijos laiką gali sutrumpinti net iki 30%. Todėl savaime suprantama, jog tik kokybiškas vandens tyrimas gali apsaugoti nuo tokių neekonomiškų techninių prietaisų panaudojimo. Tad, jeigu manote užsakydami tokią paslaugą, tiesiog išlaidaujate, tikrai klystate. Greičiau atvirkščiai,  tai racionali investicija į kasdieninės buitinės ir darbo aplinkos kokybės gerinimą.

Dažnai klientai užduoda tokį klausimą – kokį vandenį galima ištirti? Skubame užtikrinti, jog vandens analizė gali būti vykdoma iš gana skirtingų  šaltinių:

  • Atvirų šaltinių;
  • Šulinių;
  • Gręžinių;
  • Vandentiekių.

Turėtumėte žinoti, jog vienas svarbiausių žingsnių užsakant vandens tyrimą – aiškus savo poreikių ir lūkesčių išdėstymas. Tuomet profesionalūs ir kvalifikuoti specialistai pasiūlys reikalingiausią jūsų namų, įmonės ar bet kokios darbo aplinkos naudojamo vandens tyrimą ir reikiamo vandens filtro pasirinkimą.  Jums, tuo tarpu, beliks džiaugtis sveika bei ekologiška aplinka.