Anglų kalbos kursai ir galimybė mokytis savarankiškai

Rate this post

Anglu kalbos kursai

Nors anglų kalbos kursai ilgą laiką buvo viena dažniausiai vartotojų pasirenkamų priemonių siekiant išmokyti anglų kalbą, šiomis dienomis ryškėja savarankiško anglų kalbos mokymosi tendencija. Tai rodo, kad vis daugiau žmonių nusprendžia anglų kalbą mokytis savo pačių jėgomis, pasitelkiant jiems priimtiniausius ir patogiausius sprendimus.

Tačiau jei jus jau kurį laiką domina anglų kalbos kursai, tačiau taip pat norėtumėte turėti galimybę mokytis savarankiškai, visuomet galite pasitelkti keletą praktiškų patarimų.

Apsupkite save anglų kalba

Norint lengviau savarankiškai išmokti anglų kalbą, pirmiausia turėtumėte save ja apsupti. Važiuojate automobiliu? Tegul fone veikia angliška radijo stotis. Naudodamiesi internetu ieškote jums aktualios informacijos? Pasitelkite angliškus informacinius šaltinius ar ieškokite „podkastų“ anglų kalba. Norite atsipalaiduoti priešais televizorių? Žiūrėkite angliškas televizijos laidas. Neilgai trukus pastebėsite, kad šnekamojoje kalboje imate vartoti vis daugiau angliškų žodžių, o jūsų galvoje reguliariai kyla mintys anglų kalba.

Savarankiško anglų kalbos mokymosi sistemos

Siekiant pagerinti savo anglų kalbos žinias, galima pasinaudoti savarankiško anglų kalbos mokymosi sistemomis, pvz., jau kurį laiką sparčiai populiarėjančia IGUDU sistema, kuri padeda vartotojams daug lengviau lavinti anglų kalbos žodyną, leidžia efektyviau įsisavinti gramatikos subtilybes, kartu lavinant ir skaitymo, rašymo bei klausimo įgūdžius. Sistema veikia tiek iOS ir Android išmaniuosiuose įrenginiuose, tiek ir interneto naršyklėje, todėl savarankiškai anglų kalbos galite mokytis būdami bet kurioje vietoje ir tai darydami jums patogiausiu metu.

Klausykite ir skaitykite naujienas anglų kalba

Šiandieninis informacinis srautas yra milžiniškas ir labai dažnai įdomiausia bei naujausia informacija pasauliui būna pristatoma anglų kalba. Todėl jei jūs įprasite klausytis ir skaityti naujienas anglų kalba, ne tik pirmieji sužinosite apie karščiausias aktualijas, tačiau taip pat galėsite veiksmingai lavinti savo anglų kalbos įgūdžius, gerokai praplėsdami anglų kalbos žodyną. Klausydami arba skaitydami naujienas anglų kalba pagerinsite ir savo galimybes dalyvauti pokalbiuose anglų kalba, nes žinosite apie dabartinius įvykius ir būsite pramokę naujų žodžių.

Žiūrėkite „YouTube“ vaizdo įrašus

Neabejotinai turite įvairių hobių. Galbūt jūs mėgstate sportuoti? O gal dievinate maisto gaminimą? Negalite nei dienos įsivaizduoti be motyvacinės medžiagos? Nepaisant to, kokie bebūtų jūsų pomėgiai, su jais susijusią informaciją galite stebėti „YouTube“ platformoje, tokiu būdu lengviau mokantis anglų kalbos. Be to, šioje platformoje yra ir specialiai anglų kalbos mokymuisi sukurtų kanalų, kurie gali praversti judant pirmyn.

Mokykitės klausydami muzikos

Mėgstate klausytis muzikos? Jei norite geriau savarankiškai pramokti anglų kalbą, nuo šiol įpraskite klausytis ne tik angliškos muzikos, tačiau taip pat iš jos pasimokyti anglų kalbos. Kaip tai padaryti? Suraskite jums patinkančių dainų žodžius ir pabandykite suprasti, kas yra dainuojama. Išsirinkite mėgstamiausias frazes, užsirašykite jas ir reguliariai praktikuokite jas vartodami įvairiose situacijose, nepamiršdami skambant muzikai dainuoti kartu su dainos žodžiais.

Žiūrėkite filmus anglų kalba

Filmai anglų kalba daugeliui žmonių yra vienos iš pagrindinių priemonių, padedančių savarankiškai lavinti anglų kalbos įgūdžius. Todėl jei norite juos efektyviau lavinti, turėtumėte vietoje lietuviškų filmų dažniau rinktis filmus anglų kalba. Jei pradžioje jums yra sudėtinga suprasti, kas yra sakoma kino filme, galite rinktis filmus su lietuviškais subtitrais. Tokiu būdu galėsite iš karto sužinoti, kas buvo pasakyta. Be to, jei norite išmokti šnekamosios anglų kalbos ir kartu susipažinti su įvairiais žargonais, filmų žiūrėjimas yra nuostabus pasirinkimas.

Nėra kur skubėti!

Jei nenorite rinktis tradicinių anglų kalbos kursų, visų pirma neleiskite sau skubėti. Į anglų kalbos mokymąsi pasistenkite žvelgti racionaliai, suvokdami tai, jog mokymuisi ir pažangai prireiks laiko. Tikrai nenutiks taip, jog vos perskaitę keletą puslapių anglų kalba jau kitą rytą prabusite puikiai kalbėdami angliškai. Nustatykite realius tikslus ir kasdien jų siekite įvairiais būdais savarankiškai mokydamiesi anglų kalbos.