Siuntų pakavimo taisyklės

Rate this post

Kad ir kas yra tos siuntos viduje, kurią planuojate siųsti, svarbu, kad ji būtų tinkamai supakuota. Tokiu atveju galite būti ramus, kad turinys, kuris yra viduje – saugiai pasieks tikslą.

Žinoma, siuntos pakavimas nėra toks paprastas darbas kaip atrodo. Pateiksime kelis patarimus, kurie leis būti ramiu, kad viską atlikote tinkamai. Ir jokio skirtumo, ar siunta ir liks Lietuvos ribose, ar turės keliauti į  kitą žemyną – ji bus saugi ir pasieks adresatą.

Tinkamos pakavimo priemonės

Viskas prasideda nuo tinkamų pakavimo priemonių. Kai kurie naudoja tokias, kurias randa namuose. Tai nėra geras pasirinkimas. Laikraščiai,  paklodės bei kita tekstilė niekada nebus tokia saugi kaip burbulinės plėvelės, kurios tikrai labai gerai apsaugo turinį. O kur dar specialūs vokai, kurie yra su paminkštinimu. Visa tai leidžia džiaugtis saugiu siuntos pristatymu tikslo link.

Jeigu siuntas siunčiate dažnai – kur kas labiau apsimoka įsigyti didesnius tokių pakavimo priemonių kiekius. Tuomet viskas Jums kainuos pigiau ir galėsite džiaugtis, kad siunta saugiai pasiekė tikslą, tačiau neteko brangiai mokėti už „saugumo priemones“.

Įpakuokite kiekvieną daiktą

Taip pat reikia nepamiršti, kad svarbu ne tik tinkama dėžė, tačiau ir kitos pakavimo priemonės, kurios padeda apsaugoti kiekvieną daiktą. Daugelis yra linkęs pakuoti kiekvieną smulkmeną atskirai tik tokiu atveju, kai ji yra dūži. O mes siūloma pakuoti visus, kurie yra siuntoje. Tai leis būti ramiu, kad jie nesilies vienas prie kito. Juk ne tik dužimas yra problema. Daikto susibraižymas – ne ką mažiau erzina. Kai kiekviena smulkmena yra tinkamai supakuota – to bus galima išvengti.

Negalima perkrauti siuntos

Galiausiai siūlome nepamiršti, kad perkovus siuntą daiktai bus ne tokie saugūs. Taip, norisi vienoje dėžėje sutalpinti maksimalų daiktų kiekį. Tačiau ne visada viskas taip paprasta. Labai dažnai per didelis daiktų kiekis kelia pavojų jiems. Dėl to siūlome apskaičiuoti – kiek ir kokių daiktų galima sudėti, kad jie saugiai pasiektų tikslą. Įvertinkite, kad kiekvienas daiktas bus papildomai apvyniotas plėvele, tad jo apimtis dar labiau išauga.

Įvairias pakavimo medžiagas ir vokus galima įsigyti ir internetu. Ieškoti pradėkite nuo vokucentras.lt el. parduotuvės.