Statyti namus pačiam ar samdyti profesionalus?

Rate this post

savo namo statybaDaugelis mūsų jau vaikystėje pradeda svajoti apie nuosavus namus. Tiesa, vaikystėje nežinome kaip stipriai reikės stengtis, kad norai būtų įgyvendinami. Nors XXI amžiuje nuosavo namo statyba tapo kur kas paprastesnė nei anksčiau, visgi, reikia apgalvoti labai daug smulkmenų ir susitaupyti padorią pinigų sumą, kuri gali padėti realizuoti savo norus. Skydiniai namai šiuo metu labai dažnas pasirinkimas, kadangi jie kainuoja nedaug, pastatomi labai greitai ir tuo pačiu sėkmingai atlieka kokybiškų namų funkcijas.

Kodėl geriau samdytis profesionalus?

Jeigu nusprendėte, kad skydiniai namai jums puikiai tinkantis pasirinkimas, tokiu atveju rekomenduojame pradėti ieškoti profesionalų, kurie padėtų įgyvendinti norimų namų statybas. Kol vieni pagal konkrečius kriterijus ieško geriausių savo srities profesionalų, to tarpu kiti mano, kad galima internete pasidomėti kaip viskas įgyvendinama ir bandyti darbus atlikti pačiam. Tai tikrai labai prastas pasirinkimas tokiu atveju jeigu ieškote kokybės. Nors skydiniai namai yra pastatomi gana greitai, tai tikrai nereiškia, kad pačios statybos yra labai paprastos. Tik savo srities profesionalai žino, kaip galima pasiekti pačią geriausią kokybę. Net jeigu jums ir reikalingos tik lauko durys arba plastikiniai langai – vistiek reikia, kad juos montuotų tik puikiai savo darbą išmanantys profesionalai.

Skydinių namų pliusai?

Skydiniai namai – vienas geriausių egzistuojančių pasirinkimų tiems, kurie nori nuosavų namų. Nors gyvenimas bute gali atrodyti kur kas paprastesnis, visgi, lietuviai – šalia tauta ir jiems svarbu, kad greta gyvenamo namo būtų bent keli metrai pievutės kur būtų galima smagiai leisti laiką. Būtent tai lemia, kad skydiniai namai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Vertėtų išskirti šiuos pliusus:

  1. Nedidelė kaina. Tai yra bene vienas iš pačių pagrindinių veiksnių, kuris ir nulemia, kad žmonės naudojasi galimybe. Skydiniai namai nekainuoja tiek daug, kaip įprastas namas iš plytų. Jų kaina gali varijuoti labai panašiai kaip ir buto.
  2. Namai pastatomi labai greitai. Kaip jau minėjome, tai nereiškia, kad statyba labai paprasta, tačiau svarbu tai, kad po trumpo laiko bus galima kraustytis gyventi į savo namus.
  3. Šie namai pasižymi ir tuo, kad visos įsigytos detalės yra panaudojamos. Tai reiškia, kad nelieka atliekų, kurios veltui didina mūsų išlaidas ir tuo pačiu teršią aplinką.
  4. Esant poreikiui namą galima išardyti ir paprasčiausiai perstatyti į visai kitą vietą. Joks kitas namas negali būti taip paprastai transportuojamas.
  5. Namas yra labai sandarus ir tuo pačiu pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Žiemos metu jame yra šilta, o vasarą ne per daug kaitru, oras labai malonus.
  6. Šiuos namus galima dekoruoti pagal savo poreikius. Ant jų puikiai tinka čerpiniai stogai, plastikiniai langai ir šarvuotos lauko durys. Šie namai – funkcionalus pasirinkimas.

Neveltui skydiniai namai taip intensyviai populiarėja Lietuvoje. Svarbiausia atrasti gerus profesionalus, kurie užtikrintų, kad pastatytas namas bus kokybiškas ir tai tuo pačiu jums kainuos priimtiną pinigų sumą. Svarbiausia – paieškos nes tie kurie ieško atranda viską ko jiems reikia.