Paryžius: ką pamatyti keliaujant su vaikais

Rate this post

Paryžius, dažnai vadinamas šviesos ir meilės miestu, yra ne tik romantiškas miestas, bet ir šeimai skirtų pramogų lobynas, žadinantis vaikų vaizduotę. Nuo žymių lankytinų vietų iki nuostabių parkų – pateikiame jums ne vieną patarimą, ką pamatyti Paryžiuje keliaujant kartu su vaikais.

  • Eifelio bokštas: Jokia kelionė į Paryžių neapsieina be apsilankymo kultiniame Eifelio bokšte. Pakilkite liftu į viršų ir pasigrožėkite kvapą gniaužiančia miesto panorama. Vaikai gali grožėtis sudėtinga geležine grotelių konstrukcija ir mėgautis kerinčiu šviesų šou, kuris apšviečia bokštą po saulėlydžio.
  • Luvro muziejus: Luvro muziejuje, kuriame saugoma garsioji Mona Liza ir daugybė kitų šedevrų. Gausios muziejaus kolekcijos, įskaitant senovinius artefaktus ir skulptūras, suteikia edukacinę ir vizualiai stimuliuojančią patirtį.
  • Paryžiaus Disneilendas: Norėdami patirti stebuklingą pabėgimą, keliaukite į Disneilendą Paryžiuje, kur atgyja pasakos. Teminės žemės, žavingi paradai ir mylimi Disnėjaus personažai – parkas siūlo nuotaikingą nuotykį visai šeimai.
  • Jardin des Tuileries: Jardin des Tuileries – žavus parkas, esantis tarp Luvro ir Konkordo aikštės. Vaikai gali pasivaikščioti žaidimų aikštelėse, pasivažinėti karuselėmis ir plaukioti miniatiūriniais laiveliais Grand Bassin.
  • Liuksemburgo sodai: Liuksemburgo sodai su kruopščiai prižiūrėtomis vejomis ir vaizdingais fontanais yra puikus prieglobstis šeimoms. Išsinuomokite mažą laivelį ir plaukiokite tvenkinyje, apžiūrėkite žavų lėlių teatrą ir leiskite vaikų vaizduotei lavintis šioje ramybės oazėje.
  • Pompidu centras: Atraskite energingą ir šiuolaikišką Pompidu centrą. Unikali muziejaus architektūra su atidengtais vamzdžiais ir spalvingu fasadu prikausto jaunų protų dėmesį. Muziejaus viduje esančioje Vaikų galerijoje galima susipažinti su interaktyviomis ekspozicijomis ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.
  • Monmartras ir Sacré-Cœur bazilika: Monmartro grindinio gatvelėmis iki didingos Sacré-Cœur bazilikos. Nuo kalvos viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantys Paryžiaus panoraminiai vaizdai, o vaikai gali pasimėgauti gyvybinga menininkų, muzikantų ir gatvės artistų atmosfera Tertro aikštėje.
  • Orsė muziejus: Apžiūrėkite buvusioje geležinkelio stotyje įsikūrusį Orsė muziejų (Musée d’Orsay), kuriame sukaupta gausi impresionistų ir postimpresionistų šedevrų kolekcija. Vaikai gali įvertinti meną per interaktyvius užsiėmimus, sukurtus taip, kad muziejus būtų įdomus įvairaus amžiaus lankytojams.

Plačiau: Pigūs skrydžiai į Paryžių – svarbūs niuansai ir lėktuvų bilietai