Nėra blogo oro – yra tik bloga apranga

Rate this post

Turbūt ne kartą esate girdėję posakį, jog nėra blogo oro – yra tik bloga apranga. Šiame posakyje yra labai daug tiesos. Ir šiuo atveju jis yra ypač svarbus bei aktualus mums – Lietuvos gyventojams, kadangi Lietuvoje kasmet iškrenta pakankamai daug kritulių. Kaip bebūtų, kai kalbama apie blogą orą, visuomet turėtų būti kalbama ir apie tinkamos aprangos pasirinkimą, todėl internetinė skėčių parduotuvė https://www.nesuslapk.lt/ pateikia keletą naudingų ir praktiškų patarimų.

  • Stilius. Akivaizdu, kad kiekvienas žmogus nori atrodyti gražiai ir patraukliai. Nepaisant to apie kokį metų laiką bebūtų kalbama, visada galima atrasti mūsų įvaizdžiui puikiai tinkančius sprendimus, kurie žavėtų aplinkinius ir padėtų mums jausti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Todėl visų pirma jūs turėtumėte išsiaiškinti, koks gi yra jums iš tikrųjų patinkantis stilius, kuris leidžia jums jaustis savimi ir spinduliuoti teigiamas emocijas. Kai žinosite jums tinkantį ir patinkantį stilių, galėsite daug paprasčiau pasirinkti tinkamiausius drabužius ir aksesuarus, kurie būtų tinkami prastam orui ir kartu puikiai derėtų tarpusavyje.
  • Drabužiai. Tai labai priklauso nuo to, koks yra metų laikas. Trumpiau tariant, akivaizdu, kad vasariški drabužiai netiks rudenį ar žiemą dėvimi – netiks pavasariui, todėl turėtumėte įvertinti už lango vyraujančią temperatūrą ir oro sąlygas. Tuomet jums bus daug lengviau pasirinkti tinkamus drabužius. Kaip bebūtų, drabužiai turėtų būti kokybiški ir leidžiantys jūsų kūnui kvėpuoti. Kai kalbame apie prastas oro sąlygas, dažniausiai norime dėvėti daugiau nei vieną drabužių sluoksnį, todėl tokiais atvejais natūralios medžiagos tampa labai dideliu privalumu.
  • Aksesuarai. Nemaža dalis žmonių yra linkę klaidingai manyti, kad aksesuarams yra priskiriami tik papuošalai, tokie kaip grandinėlės, apyrankės, žiedai ar auskarai. Tačiau iš tiesų aksesuarams yra priskiriama kur kas daugiau mūsų įvaizdžiui svarbių detalių. Žinoma, vieni iš svarbiausių aksesuarų, kuriuos reikėtų pasitelkti blogu oru, yra skėčiai, todėl ir jūsų atveju turėtumėte nepraleisti progos pasidairyti po šiuolaikinį skėčių asortimentą, pasirenkant tokį skėtį, kuris geriausiai derėtų prie jūsų dabartinio stiliaus.