Pigūs skrydžiai į Kopenhagą ir tai, ką verta pamatyti Danijos sostinėje

Rate this post

Skrydziai i Kopenhaga

Planuojate aplankyti Danijos sostinę? Jus domina pigūs skrydžiai į Kopenhagą? Tai ne bėda, kadangi šiandien skrydžiai į Kopenhagą yra labai reguliarūs ir visų svarbiausia – greiti bei sklandūs. Daugelis turistų nori pasivaikščioti siauromis Kopenhagos gatvelėmis, pasigrožėti kanalais, pilimis, rąstiniais namais, geltonais vėjo malūnais ir pamatyti nesuskaičiuojamą gausybę dviračių, kurie Danijoje yra bene pati svarbiausia transporto priemonė. Tiesą sakant, Danijos sostinė yra viena iš pačių unikaliausių Europos sostinių – ne veltui ji yra ir viena iš seniausių. Čia rasite tai, ko nerasite daugumoje kitų Europos miestų, todėl akivaizdu, kad jūsų sprendimas vykti į Kopenhagą yra tinkamas.

Žinoma, prieš vykstant į Kopenhagą visuomet pravartu pagalvoti, koks yra jūsų pagrindinis kelionės tikslas, numatytas kelionei skirtas biudžetas ir kokio lygio komforto jūs norėsite, kartu nepamirštant ir bendros kelionės trukmės. Trumpiau tariant, iš anksto turėtumėte apgalvoti pačius svarbiausius klausimus ir pasirūpinti, kad jūsų kelionė turėtų bent jau minimalų planą. Akivaizdu, kad keliaujant visuomet tenka susidurti su vienokiais ar kitokiais sunkumais – tai yra tiesiog neišvengiama, tačiau pagrindinio tikslo nustatymas visada praverčia stengiantis išvengti didesnių sunkumų.

Kaip jau supratote, Kopenhagoje yra labai daug turistinių lankytinų vietų, kurios yra vertos jūsų dėmesio. Net jei esate išmaišę didžiąją dalį Europos šalių, galite būti tikri, kad Danijos sostinėje atrasite tai, ko nebuvote matę. Kaip bebūtų, lankantis Kopenhagoje pravartu aplankyti Gelbėtojo bažnyčią. Ši bažnyčia išsiskiria auksiniais laiptais – jais turistai gali užkopti į patį Gelbėtojo bažnyčios viršų. Galite net neabejoti, kad vaizdas iš bažnyčios viršaus yra įspūdingas ir atimantis žadą kiekvienam keliautojui – žinoma, norint juo pasimėgauti jums teks užkopti net 400 laiptelių.

Taip pat kiekvienas Kopenhagoje pabuvojęs turistas rekomenduoja nepraleisti progos aplankyti ir Frederiksbergo sodus, kurie turi panašumų į Italiją, Prancūziją ir Angliją – visa tai yra vietoje nestovinčio laiko pasekmė. Šių sodų vaizdas bėgant metams keitėsi, todėl dabar jame yra atsiradę įvairūs tvenkiniai, egzotiški medžiai ir kiti išskirtiniai augalai.

Žinoma, mėgstantys istoriją ir meną taip pat nenusivils – Kopenhagoje yra daugybė muziejų, kuriuos verta aplankyti. Tarp jų neabejotinai verta paminėti Deivido kolekciją, Danų Rezidencijos muziejų, Naujojo Karlsbergo Glyptoteka ir Nacionalinį muziejus. Taipogi, verta aplankyti ir Kopenhagos Operą ir Rosenborgo pilį. Suprantama, kad tai tikrai nėra vienintelės lankytinos turistinės vietos, kurios yra vertos jūsų dėmesio, todėl prieš nuspręsdami, kiek laiko keliausite, pasistenkite sudaryti pagrindinių lankytinų objektų sąrašą, kuris jums pravers lengviau ir efektyviau paskirstant savo kelionės laiką.

Galiausiai turėtumėte atminti, kad nepaisant to, kiek daug skirtingų nuomonių, atsiliepimų ir istorijų būsite girdėję iš kitų keliautojų lūpų, jūsų kelionė po Kopenhagą bus išskirtinė ir unikali. Ji bus būtent tokia, kokios jūs norėsite. Tai reiškia, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, todėl nepamirškite šypsenos, lengvo bagažo, svarbiausių dokumentų, žemėlapio, išmaniojo telefono ir savo kelionės plano.