Viešbučių užsakymas

Kuriose Europos šalyse viešbučių užsakymas yra brangiausias?

Rate this post

Viešbučių užsakymas iš esmės yra pakankamai brangi paslauga apie kokią pasaulio šalį bekalbėtumėme. Ir visgi, vien Europoje yra tokių šalių, kuriose viešbučių nuomos kainos regiono vidurkius lenkia nuo keleto iki daugiau nei dešimties karto, kas yra išties įspūdingą. Būtent apie tokias šalis, kuriose viešbučių rezervacija jei nesate ypač geroje finansinėje padėtyje tikrai nėra verta, šiandienos tekste ir kalbėsime.

Monakas
Viešbučių užsakymasMonakas – tai intriguojanti karalystė, esanti vakarų Europoje, žinoma savo monarchiniu rėžimu bei pakankamai prabangiu gyvenimu. Taip, lankantis šioje šalyje įmanoma susirasti vieną nakvynei ir už pakankamai mažus mokesčius, bet tai kokybe tikrai nepasižymės. Tuo tarpu jei kalbėsime apie kiekvieną Monake esantį bent kiek padoresnį viešbutį – juose nuomojamų kambarių kainos yra tiesiog milžiniškos. Tai puikiai atspindi faktas, jog neretai net ir už pakankamai įprastą ir nedidelį kambarį vienai nakčiai gali tekti sumokėti net iki keleto šimtų eurų, kas puikiai atspindi kainų didumą nuomojantis viešbučio kambarį šioje valstybėje. Tad jei negalite sau leisti tokių milžiniškų išlaidų – Monake vertėtų lankytis tik tuomet, jei turėsite galimybių gyventi pas vienokius ar kitokius savo pažįstamus žmones namuose.

Liuksemburgas
Liuksemburgas yra pakankamai maža valstybė, bei tai nesutrukdo jai būti šalimi, kurioje vidutinis žmogaus pragyvenimo lygis yra pats didžiausias Europoje, ko pasekoje nesuklystume šią šalį įvardinę kaip geriausiai gyvenančią visoje Europoje. Būtent dėl to, faktas, jog būtent Liuksemburge viešbučių teikiamų paslaugų kainos yra vienos didžiausių visame žemyne, tikrai neturėtų nustebinti nei vieno, kadangi žinant Liuksemburgo ekonomikos lygį tai yra savaime suprantamas dalykas, nulemtas akivaizdžių ekonominių tendencijų. Taip, paprastuose viešbučiuose Liuksemburge įmanoma pragyventi ir už kiek mažiau nei šimtą eurų už naktį, kas nors ir yra didelė suma, tikrai nėra kažkas stebuklingo. Visgi, jei kalbėsime apie bent kiek aukštesnės kokybės viešbučius šioje šalyje – už naktį juose gali tekti lengva ranka pakloti ne vieną šimtą eurų, o tai vidutines pajamas Lietuvoje uždirbančiam žmogui tikrai nėra nesunkiai įkandama pinigų suma.