IT ir Tech. Naujienos

Kompiuterių remontas: kas jį sudaro?

kompiuteriu-remontasLabai dažnai galime išgirsti frazę kompiuterių remontas. Tačiau, ar žinome, kokios paslaugos jį sudaro? Daugeliui žmonių kompiuterių remontas asocijuojasi su kompiuterių gedimais, tačiau reikia pabrėžti, jog ne tik kompiuterių gedimo šalinimas priklauso kompiuterių remontui, Pasirodo, jog kompiuterių remontas yra sudarytas iš didesnio kiekio paslaugų.

Profilaktinis dulkių išvalymas
Ne veltui yra sakoma, jog profilaktinis dulkių išvalymas yra puiki prevencinė priemonė, kurios dėka galima išvengti kompiuterio gedimų. Reikia pasakyti, jog didelė dalis žmonių, turinčių kompiuterius nemokama tinkamai išvalyti dulkių (arba tik mano, jog moka tai daryti). Iš tiesų, profilaktinis dulkių išvalymas reikalauja specialių žinių bei įgūdžių, todėl netinkamai atliekant šį procesą, galima prietaisui padaryti daugiau žalos nei naudos. Taigi, jei jų neturite, verčiau dulkių valymą patikėkite specialistams.

Kompiuterinių virusų šalinimas
Kompiuteriniai virusai yra viena rimčiausių problemų, kadangi būtent jie sukelia itin rimtus gedimus. Kartais pasitaiko ir tokie atvejai, jog dėl virusų sukeltų gedimų, kompiuterių pataisyti yra nebeįmanoma. Vis dėlto, laiku pastebėjus virusą, jį galima pašalinti, nesutrikdant tolimesnės kompiuterio veiklos.

Sulietų kompiuterių remontas
Dažas žmogus, turintis kompiuterį, dirbdamas ar pramogaudamas šalia jo mėgsta pasidėti puodelį gardžios kavos, stiklinę sulčių ar vandens. Reikia pasakyti, jog tokie sprendimai nėra itin išmintingi, kadangi kartais pakanka vieno neatsargaus judesio ir visas puodelio ar stiklinės turinys patenka ant kompiuterio. Atsitikus tokiam dalykai, galimi itin rimti kompiuterių gedimai. Jei ant prietaiso patenka daug skysčio, be specialistų pagalbos tikrai neišsiversite. Na, o sulietų kompiuterių remontas priklauso kompiuterių remonto paslaugai.

Operacinių sistemų įdiegimas
Įsigijus naują kompiuterių būtina įdiegti operacinę sistemą. Reikia pabrėžti, jog tokia užduotis yra įveikiama tikrai ne kiekvienam. Tokiais atvejais tenka kreiptis į specialistus, kurių veiklos sritis yra kompiuterių remontas.

Ekranų remontas arba keitimas
Jau aptarėme atvejį, kuomet dėl neatsargaus elgesio kompiuteris yra apipilamas skysčiais. Lygiai taip pat dėl neatsargaus elgesio įmanomi yra ir ekrano įskilimai ar dužimai). Tokiu atveju ekraną būtina remontuoti arba keisti.
Kaip matyti, kompiuterių remontas yra sudarytas iš šių pagrindinių paslaugų: profilaktinio dulkių valymo, kompiuterinių virusų šalinimo, sulietų kompiuterių remonto, operacinių sistemų įdiegimo, ekrano remonto ar keitimo.