Stilingi ir praktiški miegamojo baldai

Rate this post

Įsirengti stilingą ir patogų miegamąjį – užduotis ne iš lengvųjų, tačiau šiek tiek pasidomėję, patogiu ir funkcionaliu miegamuoju galime džiaugtis kiekvienas. Pirma užduotis kuriant miegamąjį – pasirinkti baldus, kurie derėtų tarpusavyje. Ieškantiems baldų verta apsilankyti www.baldai.lt internetiniam portale, čia galima rasti didžiausią baldų pasirinkimą Lietuvoje. Išsirinkus baldus reikia tinkamai išdėstyti, kad jie neužgožtų vieni kitų ir nesudarytų pernelyg apkrautos erdvės įspūdžio. Trečia, svarbu, kokios spalvos bus miegamojo baldai ir pačio kambario sienos. Labiausiai miegamajame tinka neryškūs, švelnūs, natūralūs tonai, tačiau galima ir šiek tiek paeksperimentuoti: puikiai baldus, sienas pagyvina ryškios pagalvėlės, ryškūs paveikslai, patiesalai ir kitos detalės.

baldai miegamajmDažnai žmonės miegamąjį šiek tiek pamiršta, daugiau dėmesio skirdami svetainės ar virtuvės įrengimui – jų teigimu, esą svetainėje ir virtuvėje dažniau lankysis svečiai, o štai miegamasis – privati erdvė, todėl persistengti jį įrenginėjant neverta. Anaiptol – miegamajame norėsite atsipalaiduoti, čia praleisite ne tik vakarus, bet ir aistringas naktis, tingius savaitgalių rytus, tad miegamojo interjeras turi būti jaukus, raminantis, malonus pažiūrėti ir gražus. Nė nereikia sakyti, kad pagrindinis miegamojo akcentas – tai lova, kurioje praleidžiame trečdalį ar net daugiau savo gyvenimo, tad ją reikėtų rinktis atsakingai, ne griebiant pirmą ir pigiausią baldų parduotuvėje pasitaikiusį vienetą.

Rinkdamiesi miegamojo baldus, nesielkite spontaniškai: pirmiausia išsimatuokite kambarį, vėliau – baldus, kuriuos ketinate pirkti. Dar geriau, jei miegamojo baldus gaminsite pagal specialų užsakymą – taip bus suteikiama galimybė geriau išnaudoti erdvę. Daugelis interjero specialistų labai rekomenduoja rinktis ne pavienius baldus, bet baldų komplektus – jie pagaminti iš vienodų plokščių, bus su vienodomis rankenėlėmis, detalėmis, tad erdvė neatrodys chaotiška. Be to, išvengsite nederančio stiliaus, netinkančių tarpusavyje spalvų bei nederančių matmenų rizikos.

Interjero dizaineriai rekomenduoja rinktis baltus arba šviesų medienos tonų miegamojo baldus, nes jie atrodo elegantiškai, be to, ant tokių baldų ne taip greitai pasimato dulkės, pirštų atspaudai, šviesūs miegamojo baldai yra ir gerokai praktiškesni. Prie šviesių baldų bus lengviau priderinti užuolaidas, kilimus ir kita. Prie šviesių baldų puikiai galima priderinti ir tamsesnius tapetus su įvairiais ornamentais – sukursite originalų ir patrauklų kambario stilių.

Keli praktiški patarimai:

  • Rinkitės lovą ne su kojelėmis, bet su nuleista ant žemės apatine dalimi. Po lova nesikaups dulkės, o dėžėje galėsite laikyti nenaudojamą patalynę, patalynės užvalkalus ir kitus daiktus.
  • Jei miegamajame pakanka vietos, įsigykite lovą, kurios gale yra spintelė su dangčiu – čia galėsite patogiai ir tvarkingai susidėti chalatus, rankšluosčius.
  • Įsigykite veidrodį su storu ornamentuotu rėmu. Veidrodžiai papuošia miegamąjį ir suteikia praktinę funkciją.
  • Moterims: įsirenkite tualetinį staliuką, prie kurio galėsite puoštis ir turėsite kur susidėti dekoratyvinę kosmetiką bei papuošalus, aksesuarus.
  • Rinkitės stalelius-spinteles (galima ir su stalčiais), statomas iš lovos kraštų: ant jų galima laikyti šviestuvus, akinius, skaitomą knygą, mobilųjį telefoną ir viską, ko tik gali prireikti.

Amber Jewelry

Tea Sets