Kokius privalumus turi namai – jūriniai konteineriai

Rate this post

Nieko nestebina, kad jūriniai konteineriai visų pirma yra krovinių gabenimo priemonė. Jie yra plačiai paplitę logistikoje, nes šių konteinerių dėka galima saugiai gabenti visą krovinį jo neperkraunant iš vienos transporto priemonės į kitą. Dar vienas jų transportavimo privalumas, kad jūrinis konteineris gali būti gabenamas kaip vienetas tiek laivais, tiek ir sunkvežimiais net neatidarant pačio konteinerio. Tai padidina saugumą bei pergabenimo greitį.

Tuomet, kai jūriniai konteineriai atitarnauja savo pagrindinę funkciją, tenka galvoti, kaip juos pernaudoti. Žalios idėjos daugelį žavi, tad ir buvo sugalvota jūrinius konteinerius paversti gyvenamaisiais nameliais. Apie juos tikrai būsite girdėję, juos matę arba net ir gyvenę tokiuose. Populiaru juos paversti vasarnamiais, darbo vietų sukūrimui ar tiesiog sandėliukais.

Kaina

Daugelį suvilioja jūriniai konteineriai kaip laikini namai dėl savo patrauklios kainos. Jų yra įvairių dydžių ir dažniausiai susidursite su rinkoje siūlomais šešių arba dvylikos metrų konteineriais. Jeigu tokio ilgio bus per mažai, tai turėsite galimybę juos jungti tarpusavyje taip dar daugiau padidinant plotą.

Kaina priklausys ir nuo to, ar norėsite naujo, ar jau naudoto jūrinio konteinerio. Dar šiek tiek teks sumokėti ir už transportavimo paslaugą iki reikiamos vietos bei krovos techniką.

Jeigu pageidausite, iš karto galite užsisakyti ir konteinerio įsirengimą. Aišku, šią paslaugą nebūtinai teiks konteinerio pardavėjas, nes tai – jau visai kita sritis. Teigiama, jog įrengtų konteinerių kaina priklauso nuo paskirties tipo, taip pat pageidaujamos vidaus įrangos komplektacijos, įtakos kainai turi ir apdailos medžiagos, konstrukcinių sprendimų sudėtingumas. Jeigu bus poreikis, galėsite įsigytą jūrinį konteinerį ir apšiltinti. Nors ir kainos dedamųjų nemažai, bet tikrai tokio tipo namas kainuos mažiau už įprastą mūrinį ar medinį.

Išorinė apdaila

Nors jūriniai konteineriai primena industrinį stilių, bet patys galite pasirinkti jų išorinę apdailą. Tik tiek, kad uždengus metalinio paviršiaus faktūrą, bus prarandamas statinio eksterjero savitumas. Juk būtent dėl jo šio tipo konteineriai ir yra taip vertinami.

Natūralus apšvietimas

Kaip jau minėta, kad jūrinį konteinerį galėsite apšiltinti, bet taip pat turėsite ir natūralų apšvietimą. Išpjovus vieną iš sienų arba stogą, turėsite nuostabų natūralų apšvietimą. Tai labai aktualu planuojantiems įsirengti darbo vietą jūriniame konteineryje.

Taigi pats laikas apsvarstyti, kokiu tikslu galite įsigyti jūrinį konteinerį ir Jūs.