KAIP PRIŽIŪRĖTI VONIOS RANKŠLUOSČIUS?

Rate this post

SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje rekomenduojame įsigyti aukščiausios kokybės rankšluosčius Jūsų ar šeimos narių vonios kambariui. Rankšluostis – tai vienas svarbiausių atributų vonios kambaryje, kuris ne tik reikalingas, bet ir naudojamas kiekvieno. Kadangi rankšluosčius naudojame po kelis kartus į dieną, kasdieną, norėdami palaikyti asmeninę higieną, itin svarbu, jog įsigytas rankšluostis būtų kokybiškas ir malonus naudojimui. Juk rankšluosčiais sausiname ne tik rankas ar kūną, bet ir veidą bei plaukus, kuriuos itin lengvą sudirginti ar pažeisti naudojant prastos kokybės gaminius, dėl didelio odos jautrumo. SavasHome elektroninėje parduotuvėje siūlome gausų rankšluosčių asortimentą, kuris pripildytas skirtingų spalvų, atspalvių bei dizainų rankšluosčiais gaminant tik iš aukščiausios rūšies medžiagos – 100% medvilnės.

Visi mūsų rankšluosčiai bei kiti siūlomi elektroninės parduotuvės gaminiai yra pagaminti Lietuvoje, naudojant tik 100% medvilnę, kas užtikrina ne tik švelnų bei malonų naudojimą, bet ir aukščiausią kokybę ir įsigyto daikto ilgalaikiškumą. Medvilniniai rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę, yra natūralūs, minkšti bei purūs – tai tobulas pasirinkimas kiekvienam palaikančiam kasdieninę asmeninę higieną. Po prausimosi drėgna oda tampa kiek jautresnė nei įprastai, tad itin svarbu, jog Jūsų naudojamas rankšluostis būtų švelnus ir minkštas. Mūsų siūlomi medvilniniai rankšluosčiai nealergizuoja ir nedirgina odos, tad puikiai tiks kiekvienam, net ir jautrios odos savininkų naudojimui.

Kadangi mūsų vonios rankšluosčiai, ne tik labai minkšti, bet ir yra puikūs oro laidininkai, užtikriname, kad galite jais sausinti, net ir mažiausius – vaikus bei kūdikius, jų nesudirgindami. Natūralus rankšluosčių pluoštas leis mėgautis maloniu ir švelniu it debesis kasdieniniu rankšluosčio naudojimu. Medvilnė puikiai sugeria visus vandens lašelius švelniai sausinant odos vietas, kas reiškia, jog Jums nereikės jos papildomai dirginti trinant.

Ir nors medvilninių rankšluosčių priežiūra nėra sudėtinga ar reikalaujanti daug laiko, svarbu ją išmanyti, užtikrinant, kad jie išliktų it nauji bei nepakeistų savo pradinės spalvos. Juk norint pasirūpinti, jog rankšluosčiai neprarastų savo kokybės bei tarnautų daugybę metų, itin svarbu tinkamai jais rūpintis:

  • Kaip ir visus kitus, naujai įsigytus produktus, prieš naudojimą rekomenduojame rankšluosčius išskalbti saugioje 30-40 laipsnių temperatūroje;
  • Rankšluosčius skalbkite su panašiomis spalvomis nenaudojant baliklių ar minkštiklių, kurie gali suardyti audinio struktūrą;

Po skalbimų rekomenduojame nenaudoti džiovyklės, o leisti rankšluosčiams išdžiūti natūraliu būdu.

SAVASHOME pasiruošę užtikrinti Jūsų odos saugumą bei lengvą jos priežiūrą siūlydami tik švelniausius, minkščiausius ir aukščiausios kokybės medvilninius rankšluosčius.