Audiniai stilingam ir jaukiam miegamojo interjerui: ką verta žinoti?

Rate this post

Norint sukurti harmoniją tarp stiliaus, praktiškumo ir jaukumo, ypatingą reikšmę miegamojo interjerui turi kokybiški audiniai. Miegamojo kambario interjerui, ne ką mažiau nei medžiagos užuolaidoms, svarbūs ir tinkamai parinkti audiniai patalynei, kuri poilsio erdvei suteikia ne tik jaukumo, tačiau taip pat užtikrina poilsio kokybę. Platus įvairiausių raštų, spalvų, medžiagų audinių asortimentas neretai glumina pirkėjus, nes tampa sudėtinga išsirinkti. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai atkreipia dėmesį į keletą svarbių aspektų renkantis audinius patalynei.

Išskirtiniai audiniai patalynei, užtikrinantys komfortą miego metu

Skirtingų raštų, spalvų bei stilių audinių įvairovė suteikia galimybę savo miego erdvę paversti išskirtine. Tačiau taip pat ne ką mažiau svarbus aspektas – komfortas miego metu, kurį padeda užtikrinti patalynės audinio kokybė, jo tankumas bei audimo būdas.

Dar vienas svarbus kriterijus renkantis audinius patalynei – audinio rūšis. Apžvelgiame kelias jų, dažniausiai naudojamas patalynės komplektų ir kitų gaminių gamyboje.

  • Medvilnė-drobelė – tai praktiška ir švelni medžiaga, pasižyminti patvarumu, ilgaamžiškumu bei lengva priežiūra. Šis audinys gerai praleidžia orą, todėl yra tinkamas gausiai prakaituojantiems žmonėms, taip pat kūdikiams ir mažiems vaikams.
  • Flanelė – tai natūrali, 100% medvilninė, pašiaušta medvilnė. Šiaušiant medvilnę ant audinio susidaro minkštas, švelnus pūkelis. Jo dėka audinys tampa dar mielesnis ir malonesnis. Per keletą skalbimų šis pūkelis nusiplauna, tačiau audinys išlieka minkštas ir labai švelnus. Dėl savo savybių flanelė puikiai tinka ne tik suagusiųjų, bet ir vaikų bei kūdikių patalynei.
  • Satinas – vienas geriausių pasirinkimų ieškantiems kokybiško audinio patalynei. Satino audiniai dažniausiai yra pinami iš labai plonų siūlų, yra tankūs, todėl ir patvarūs. Satino audiniai gali būti sintetiniai, mišriapluosčiai bei pinti iš medvilnės. Satino patalynė užtikrina kokybišką miegą, o ypač vasarą: satinas maloniai vėsina ir užtikrina aukščiausio lygio komfortą miego metu. Ši medžiaga palankiai vertinama ir dėl paprastos priežiūros: ji lengvai skalbiama, nesudėtingai lyginama ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Be to, iš šio audinio tinka siūti tiek suaugusių, tiek vaikų patalynes. Siekiant užtikrinti kokybiško satino pasirinkimą, naudinga žinoti keletą svarbių dalykų. Kokybiško satino sudėtis – 100 proc. medvilnė. Toks audinys net ir daug kartų skalbiamas neapsivels kamuoliukais. Be to, kokybiška satino patalynė pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu, todėl tarnaus ne vienerius metus.

Stilingi ir kokybiški audiniai internetu

Audiniai internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti stilingus, išskirtinio dizaino, kokybiškus audinius miegamajam ir kitoms namų erdvėms. Audinius patalynei bei kitas medžiagas galima apžvelgti pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje „TavoSapnas“ interneto svetainėje adresu www.tavosapnas.lt.

Ieškantiems nestandartinių, unikalių sprendimų, patyrę konsultantai padės atrasti reikiamus audinius. Siūlome itin platų įvairių stilių, raštų, spalvų audinių pasirinkimą. Nuolat atnaujiname prekių asortimentą. Susisiekite, ir įmonės specialistai padės išsirinkti norimą gaminį.

Per 14-a veiklos metų įgijus klientų pasitikėjimą, kokybiški ir stilingi audiniai tiekiami ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.