Kaip atrodo amerikietiškas interjeras: 5 svarbiausios taisyklės

Rate this post

Vis daugiau žmonių savo namuose nori neįprasto interjero, kuris traukia akis, kuris, svarbiausia, yra vienetinis. Viena tokių galimybių yra amerikietiškas interjeras, kuris daugelio lietuvio ausims dar yra visiškai negirdėtas variantas. Tačiau toks – yra. O kad pavyktų paprasčiau suprasti kas yra amerikietiškas interjeras ir kaip galima tokį susikurti savo namuose – pateiksime 5 pagrindines šio tipo aplinkos taisykles, kurias įgyvendinti galima ir be specialistų pagalbos.

  1.     Pirma taisyklė, kad kambaryje turi tam tikri akcentai būti labai ryškūs ir tuo pačiu labai traukiantys akis. Dažniausiai tai būna juodos spalvos siena arba juodos spalvos lovos užnugaris, kiti akcentai, kurie labai traukia akis ir kurie dažniausiai pastelinių atspalvių fone atrodo labai ryškūs ir tuo pačiu drąsūs. Tai yra svarbi taisyklė, kadangi šis interjeras pasižymi drąsumu.
  2.     Taip pat dažniausiai šio tipo interjere derinami ir prabangūs akcentai, kurie labai įdomiai atrodo greta modernių atstovių. Būtent tokių gana neįprastų aksesuarų derinimas vienoje vietoje, viename kambaryje – šio stiliaus taisyklė. Pavyzdžiui, puikiai atrodo labai klasikinio stiliaus, prabangus šviestuvas, kuris kabinamas virš visiškai modernaus stalo, kuris yra minimalistinio stiliaus.
  3.     Nors minėjome juodą spalvą, kuri yra ryškus akcentas suteikiantis kambariui daugiau įmantrumo, tačiau apskritai amerikietiškas stilius yra gana neutralus, nepastebimas, tad dažniausiai komponuojamos spalvos – šviesios, pastelinės. Tai gali būti dramblio kaulo spalva, rusva, rausva.
  4.     Šio interjero kambaryje dažniausiai skoningai atrodo ir paveikslai, kurie gali būti svarbiausias stiliaus akcentas. Jie gali būti labai ryškūs, gali atrodyti, kad jie visiškai nedera visumoje, tačiau išties – tikrai atrodo puikiai ir traukia akis. Svarbiausia – tinkamas vietos pasirinkimas, kad jie gautų jiems reikalingos erdvės.
  5.     Taip pat atsakingai reikia rinktis ir šviestuvus, kurie taip pat dažniausiai atrodo prabangiai. Jie gali būti net paauksuoti, kadangi tik tokia lempa – verta dėmesio.

Toks tas interjeras, kuris gali būti išpildomas net ir mažame bute. Svarbiausia suderinti kelias smulkmenas ir nuostabus rezultatas – bus.