Namai bei Interjeras

Sodo šviestuvų pasirinkimas: 5 vertinimo kriterijai

Jeigu norite, kad Jūsų sodas visada atrodytų puikiai ir tuo pačiu džiugintų kuo didesniu saugumu – tokiu atveju siūlome įsigyti apšvietimo sistemas, kurios tarnaus Jums daugelį metų ir tuo pačiu suteiks aplinkai daugiau jaukumo.

Sodo šviestuvai, išties, yra labai skirtingi, tad palyginus bei įvertinus galimybes galite rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Nuo pačių paprasčiausių, mažiausių, iki labai įmantrių, labai unikalių, kurie traukia akis savo prabanga bei dydžiu.

O ką reikia įvertinti labiausiai?

5 esminiai niuansai apačioje.

  1.     Pirmiausia, žinoma, turėtų būti vertinamas stilius, kuris dažniausiai suklasifikuoja šviestuvus ir padeda rasti tokius, kurie tinka labiausiai. Žinoma, dažniausiai išskiriamos modernaus šviestuvo, klasikinio, skandinaviško kategorijos, tad kuo daugiau dėmesio stiliams skirsite – tuo labiau Jūsų poreikius patenkinantis variantas skoningiau integruosis namuose.
  2.     Žinoma, taip pat labai svarbus ir dydis, kadangi tik tinkamų matmenų šviestuvas galės tinkamai integruotis aplinkoje. O dydžių variacijos tikrai labai įvairios. Suprantama, kad dažniausiai mažos kvadratūros būstuose pasirenkami ir mažesnių matmenų šviestuvai, kai tuo tarpu dideliuose kambariuose skoningai atrodo ir masyvūs šviestuvai, kurie dažniausiai yra pats svarbiausias stiliaus akcentas, kuris ir formuoja patalpą.
  3.     Daugiau dėmesio reikia skirti ir tipui, kurių pasirinkimas taip pat yra labai platus. Mėgstami įleidžiami, kurie beveik nematomi, tačiau puikiai apšviečia. Kur kas akis labiau traukia pakabinami, kurie gali būti minimalūs arba gali būti dideli tarsi sietynai.
  4.     Judame toliau ir vertiname kainas, kurios ribos taip pat yra labai plačios. vertinti kainas neapgalvojus daugiau smulkmenų – gali sunku. Paprasčiausiai kaina prisideda prie kokybės, tačiau reikia daugiau dėmesio skirti akcentams, kurie ir kelia arba mažina kainas.
  5.     Kai kuriems labai svarbu, kad šviestuvai būtų kurti tik žinomo dizainerio, kadangi jie siekia, kad namai atrodytų skoningai ir tuo pačiu madingai. Mes, visgi, siūlome tam skirti mažiau dėmesio, kadangi dažniausiai žinomas dizaineris didina ir prekės kainą, o kartais mokėti už ją – tiesiog neverta.

Geras šviestuvas tarnaus Jums ne vienerius metus, tad ir tinkamam jo pasirinkimui – reikia skirti laiko.