Automobilių nuoma greitai ir patogiai

Rate this post

Automobilių nuoma reikalinga įvairiais gyvenimo atvejais. Turbūt daugeliui vairuotojų bent kartą teko ieškoti tokios paslaugos. Tačiau norint išsinuomoti automobilį, reikėtų žinoti, nuo ko pradėti, kaip jo ieškoti ir kokias papildomas paslaugas gali suteikti nuomos punktas.

Kaip pasirinkti?

Pastaruoju metu ypač populiarėja automobilių nuomos paslaugos  internetu. Vairuotojai mielai užsirezervuoja jiems reikalingą transporto priemonę neišeidami iš namų. Automobilių nuomos agentūros dažniausiai turi patogius interneto puslapius, kuriuose galima apžiūrėti visus turimus automobilius.

Paieškas reikėtų pradėti nuo to, kad turėtumėte pasirinkti, kokio tipo automobilis Jums reikalingas. Tai ypač patogu, kai automobilio reikia vykstant iš Lietuvos  ar grįžtant į ją. Automobilių nuoma iš oro uostų teikia kelios agentūros, tarp jų ir https://www.transrenta.lt

Pavyzdžiui, jeigu ieškote pakaitinio automobilio važinėjimui mieste, Jums galėtų tikti hečbekų nuoma. Dažniausiai tai nedideli automobiliai, kurių kuro sąnaudos yra mažos. Tad tokio automobilio nuoma ir išlaikymas kainuos pigiau.

Jeigu ieškote transporto priemonės, su kuria norėtumėte leistis į nedidelę kelionę su šeima, išvykti savaitgalio poilsiui prie ežero ar jūros, Jums turėtų tikti universalų nuoma. Tai didesni automobiliai, kurie talpina daug daiktų, o važiuoti juose patogu ir pakanka vietos.

Taip pat automobilių nuoma itin populiari įvairių švenčių metu. Pavyzdžiui, rengiant vestuves, gimtadienius, išleistuves, krikštynas. Limuzinas yra puikus pasirinkimas, todėl kad į jį susėsti gali nuo kelių iki keliolikos žmonių. Tai suteikia šventei ne tik  mobilumo, bet ir daugiau emocijų. Šventės dalyviai kartu gali nuvykti į kitą šventęs ar pramogų vietą, o kelionės metu mėgautis vieni kitų draugija, užkandžiais ir gėrimais.

Kaip užsakyti?

Kaip jau minėta, greičiausia automobilių nuoma užsakoma internetu. Jeigu išsirinkote automobilio tipą, apsižvalgykite, kokie šio tipo automobiliai yra siūlomi nuomai ir kiek jie gali kainuoti. Įprastai automobilių nuomos kaina svyruoja nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų už parą. Jeigu nuomojate limuziną – kaina greičiausiai bus šiek tiek aukštesnė nei paprastų lengvųjų automobilių.

Geriausia automobilio nuomai ieškoti ne tą pačią dieną, kai jis reikalingas, o gerokai iš anksto. Ypač, jeigu Jums svarbu pasirinkti tokį automobilį, kurio norite. Iš anksto rezervavę laiką galėsite rinktis iš platesnio automobilių pasirinkimo. Ieškant nuomos tą pačią dieną, teks rinktis iš to, kas šiuo metu yra laisva. Užrezervavus iš anksto reikia sumokėti rezervacinį mokestį, tačiau paslaugų sutartis dažniausiai pasirašoma tik nuomos dieną. Kartu aptariamos visos nuomos sąlygos, kliento įsipareigojimai ir sutariama dėl automobilio grąžinimo.