Kaip išsirinkti gerus vestuvinius žiedus?

Rate this post

Viena svarbiausių užduočių poroms, planuojančioms vestuves, išsirinkti vestuvinius žiedus. Juk tai – papuošalas, kurį nešiosite visą likusį gyvenimą, simbolizuojantis Jūsų, kaip poros, amžiną meilę. Žiedų pasirinkimas porai dažnai yra nelengvas sprendimas, reikalaujantis daug apmąstymų ir įvairių variantų pasvarstymų. Būtent dėl to jaunavedžiai labai atidžiai renkasi, kur tokius žiedus įsigyti, galvoja, kaip jie turėtų atrodyti. Visgi, kokie yra svarbiausi kriterijai norint tinkamai pasirinkti vestuvinius žiedus? Kaip išsirinkti tą žiedelį, su kuriuo neturėtumėte skirtis visą gyvenimą?..

Pirmiausia nuspręskite, iš kokio metalo norite, kad būtų pagamintas Jūsų žiedas. Dažniausiai jaunavedžiai renkasi auksą, kiek rečiau – platiną. Jeigu žiedams renkatės auksą, atkreipkite dėmesį, kad jo yra įvairių spalvų. Jeigu nenorite įprastų vestuvinių žiedų, kuriuos sudaro tik viena spalva, pasikonsultavę su juvelyru, galite rinktis iš modelių, kuriems pagaminti naudojamas kelių spalvų auksas – tokie šiomis dienomis vis labiau populiarėja ir susilaukia daugiau dėmesio. Neretai žmonės vengia tokių variantų, kadangi bijo, kad toks žiedas nederės prie kitų aksesuarų, tačiau svarbu nepamiršti, kad pirmiausia tai – vestuvinis žiedas, o tik vėliau papildomas papuošalas.

Prieš užsisakinėjant vestuvinius žiedus, taip pat svarbu tiksliai pasirinkti žiedų dydžius. Dėl dydžių ir tam tikrų modelio pasirinkimo gali iškilti nesklandumų, todėl rekomenduojama pasimatuoti žiedus, kad žinotumėte, ar dydis Jums tinkamas, žiedas piršto nespaudžia arba kaip tik nėra per didelis. Visgi, besirinkdami žiedus ar juos matuodamiesi, nepamirškite, kad svarbiausia, kuris variantas Jums yra patogesnis ir širdžiai mielesnis, kadangi šiuo aksesuaru būsite pasipuošę visą likusį gyvenimą.

Neretai, sprendžiant, kokius žiedus pasirinkti, atsitinka taip, kad moteris nori vieno dizaino, o vyrui artimesnis visai kitas. Tuomet nebijokite rinktis skirtingus žiedus. Vyrai dažniausiai renkasi klasikinius ir paprastus žiedus, o moterys mėgsta modernesnį dizainą, neretai su inkrustuotais briliantais. Vėlgi, nepamirškite, kad svarbu rinkti tokius žiedus, apie kokius svajojote, net jeigu jie ir bus nevienodi.

Šiandien juvelyrai siūlo pačius įvairiausius dizainus ir yra pasiryžę įsiklausyti į Jūsų norus. Svarbiausia porai tiksliai žinoti ir įsivaizduoti, kokio žiedo jie nori, o visą kita palikti juvelyrui. Tikimės, kad pateikti patarimai padės Jums tinkamai išsirinkti svarbiausią gyvenimo papuošalą!

Vestuvinius žiedus rasite čia