Vidaus kambarių spalvos – dažai vidaus kambariams

Rate this post

Dazu spalvos

Spalvos gali nulemti skirtingų vidaus kambarių stilių ir sukurti atitinkamą atmosferą. Todėl tampa akivaizdu, kad tinkamai pasirinkti dažai vidaus kambariams gali pagerinti ir mūsų gyvenimo kokybę. Tam, kad galėtume palengvinti spalvų pasirinkimą, dalinamės už įvairių spalvų besislepiančiais psichologiniais elementais.

Dažnai visų lankoma erdvė – šviesiai rožinė

Dažniausiai bene kiekvienuose namuose populiariausia vieta būna svetainė, tačiau nepaisant to, kuri jūsų būsto vidaus erdvė būtų labiausiai lankoma, būtų naudinga joje pasitelkti atpalaiduojančią ir raminančią spalvą, kuri padėtų stabtelėti, nurimti ir bent akimirkai pamiršti apie nuolatinį lėkimą. Tam puikiai tiktų šviesiai rožinė spalva, tačiau taip pat rožinę galite maišyti ir su pasteliniais mėtiniais ar blyškiai geltonais atspalviais.

Vaikų kambarys – šviesiai žalia

Natūralumo, gamtos ir balanso pojūčiui tobulai tinka šviesiai žalia. Kadangi žalia pasižymi raminančiu poveikiu, daugelyje kambarių ji gali būti pasitelkta kuo puikiausiai, tačiau ypatingai naudingu pasirinkimu ji gali tapti ir jūsų vaikų kambariui – nepaisant to, ar jis skirtas mergaitėms, ar berniukams.

Virtuvė – švelniai geltona

Švelniai geltona spalva yra tobulas sprendimas virtuvei. Ši spalva padeda padidinti apetitą ir kartu pakelia žmogaus energijos lygį. Todėl jei jūs niekuomet nebuvote vieni iš tų, kurie su malonumu pasitiktų kiekvieną rytą, pusryčiaudami geltonoje virtuvėje jausite didesnį entuziazmą ir motyvaciją.

Miegamasis – tamsiai mėlyna

Nors neseniai atlikti tyrimai parodė, kad mėlyna šviesa gali padidinti budrumą, vis dėlto mėlynos spalvos sienos sukuria ramybės ir saugumo pojūtį, todėl tai tampa nuostabiu pasirinkimu jūsų miegamajam. Norint pasirinkti šią spalvą, galite maišyti tamsesnę mėlyną su šviesesniais atspalviais, tokiu būdu atrasdami optimalų balansą.

Namų biuras – citrusiniai oranžinė

Kadangi šiomis dienomis vis daugiau žmonių pasirenka dirbti iš namų, tampa labai svarbu savo namuose įsirengti ir darbui puikiai tinkantį kambarį. Tuo tarpu renkantis sienų dažų spalvą namų biurui galite pasidairyti citrusiniai oranžinės spalvos dažų, kurie suteiks daugiau motyvacijos ir įkvėpimo. O jei viso kambario sienų šia spalva dažyti nesate linkę, ja galite nudažyti vieną iš sienų, tokiu būdu paversdami ją šio kambario pagrindiniu akcentu.

Daugiau: Sadolin.lt