Švelnus, bet veiksmingas muilas rankų plovimui

Rate this post

Ar žinojote, kad apie 58 proc. žmonių visame pasaulyje plauna rankas bent penkis kartus per dieną? Šie skaičiai išaugo prasidėjus COVID-19 pandemijai.

Deja, vienas dažnas nusiskundimas dėl rankų plovimo yra per didelis plaštakų odos sausumas, o kartais net bėrimas ar perštėjimas. Tačiau šios bėdos galite išvengti pirkdami švelnų rankų muilą, pagamintą iš kokybiškų ingredientų.

Ne visi rankų plovikliai turi džiovinimo efektą. Tai priklauso nuo to, kokios sudėties yra rankų muilas. Šiandien rinkoje yra tūkstančiai prekių ženklų, tad kaip pasirinkti geriausią produktą? Atsakome!

Kokie ingredientai turėtų būti muile?

Štai pagrindiniai ingredientai, kurių reikia ieškoti:

ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Alyvuogių aliejus buvo naudojamas kaip grožio ingredientas šimtmečius. Ypač tyras alyvuogių aliejus jaunina odą, mažina raukšles ir smulkias odos linijas. Jis taip pat gydo spuogus ir kitas odos infekcijas.

Alyvuogių aliejuje gausu vitaminų, antioksidantų ir riebalų rūgščių. Jis lengvai įsigeria į odą ir nepalieka riebių likučių. Dėl šios priežasties žmonėms su sausa oda gali būti naudinga naudoti alyvuogių aliejų, kaip ir tiems, kurių oda yra riebi.

Muilas su alyvuogių aliejumi suteiks odai švelnumo ir drėkinimo. Alyvuogių aliejuje yra vitamino E. Jis saugo odą nuo išsausėjimo. Jis taip lengvai įsiskverbia į odą ir padeda išlaikyti drėgmę.

OŽKOS PIENAS

Ožkos pieno naudojimas muilu turi daug privalumų. Tarp jų yra pieno rūgšties, kuri neleidžia išdžiūti. Dėl to jis taip pat padeda suminkštinti odą ir sumažinti spuogų atsiradimą. Negana to, didelio riebumo ožkos pieno muilas maitina, drėkina odą, turi raminančių ir antibakterinių savybių.

ETERINIAI ALIEJAI

Eteriniai aliejai yra visiškai natūralūs, labai koncentruoti kvapai, randami augaluose. Jie naudojami odos priežiūros ir buitinės valymo priemonėse.

Eterinio aliejaus naudojimas rankų plovikliuose apsaugo rankas nuo infekcijų. Skirtingi eteriniai aliejai turi skirtingas savybes.

Pavyzdžiui, levandų eterinis aliejus yra labai populiarus. Jis dažniausiai naudojamas atsipalaidavimui, stresui ir nerimui malšinti. Arbatmedžio aliejus pasižymi antiseptinėmis savybėmis, kurios yra veiksmingos prieš daugelio rūšių bakterijas, o pipirmėčių eterinis aliejus gydo nerimą ir galvos skausmą.

Eteriniai aliejai šimtmečius buvo naudojami įvairioms ligoms gydyti. Juos galima maišyti su vandeniu, kad būtų pagaminti vaistiniai tirpalai, o tame tarpe – ir rankas puoselėjantis bei apsaugantis muilas.