Suprojektuokite vonią patys!

Rate this post

voniaVonios patalpa yra viena svarbiausių erdvių namuose, kurioje ne tik galite nusiprausti, tačiau taip pat atlikti ir SPA procedūras. Tiesa, vonios projektavimas dažniausiai sunkiausias llyginant su kitomis namų erdvėmis. Paprasčiausiai, reikia apgalvoti labai daug detalių, plius, dažniausiai vonios projektai namams turi tilpti mažose patalpose, tad reikia apgalvoti labai daug detalių.

Jeigu turite galimybę – visada labai patogu kreiptis į profesionalus, kurie gali suprojektuoti už Jus. Tokiu atveju už nedidelę pinigų sumą gausite itin kokybišką vonią, kurioje galėsite atlikti kasdienines procedūras. Kitas pasirinkimas – taupyti ir susipažinus su idėjomis internete paprasčiausiai pačiam susiprojektuoti vonią, kuri atrodys stilingais ir svarbiausia bus funkcionali.

Naujos vonios pigiau ir visa kita įranga, kurios kaina nėra labai didelė ir kuri suteikia galimybę kiekvienam suprojektuoti tokią vonią, kurios labiausiai nori – galimybė kiekvienam turėti svajonių patalpą. Projektai namams, žinoma, apima ir vonios patalpas, tačiau ir mes pateiksime kelis patarimus, kurie padės džiaugtis šia puikia erdve.

1. Pirmiausia rekomenduojame apsispręsti, kokio stiliaus vonią planuojate įrengti. Kol vieni dažniausiai renkasi modernaus stiliaus vonią, tuo tarpu kiti galvoja, kad jiems labiausiai patinka klasikinio stiliaus patalpa. Žinoma, nusprendus, kokio stiliaus vonios patalpa Jums yra reikalinga, tuo pačiu kur kas paprasčiau apsispręsti ir kokius baldus planuojate pirkti. Juolab, klasikinis stiliaus labiausiai tinka tose patalpose, kurios yra nemažos. Tuo tarpu modernus stilius neatsiejamas nuo minimalizmo, kuris labai giriamas ir mėgstamas.

2. Sekantis apsisprendimo žingsnelis yra apgalvoti, ar planuojate įsigyti dušo kabiną, ar vonią, ar paprasčiausiai pasikabinti dušo galvutę. Kiekvienas iš atveju turi savus pliusus, kurie dažniausiai ir nulemia pasirinkimą. Tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad visų šių įrangų kaina labai skiriasi. Juolab, vonia dažniausiai būna nemaža, tad jai reikia skirti ir atitinkamai vietos. Vien todėl daugelis žmonių renkasi dušo kabiną arba net paprasčiausia dušo galvutę. Tai puikus pasirinkimas nedidelės kvadratūros butukuose.

3. Apgalvokite, kiek ir kokių baldų Jums reikia vonioje. Natūralu, kad kuo patalpa yra didesnė – tuo ir baldų galima įsigyti daugiau. Mažose patalpose rekomenduojame nesirinkti daug baldų, kadangi jie labai apkrauna patalpą ir paprasčiausiai joje tampa sunku “apsisukti”, atlikti tam tikrus darbus. Neapsunkinkite savęs. Įsigykite spintelę su kuo daugiau vietos ir joje laikykite visus voniai reikalingus daiktus.

4. Įsirengdami vonios patalpą taip pat nepamirškite apgalvoti, kad ją būtų kuo paprasčiau prižiūrėti ir valyti. Retas apie tai galvoja tuomet, kai ją planuoja. Tuomet dažniausiai norisi estetikos (net ir funkcionalumas lieka antroje vietoje). galiausiai, kai kalkės pradeda intensyviai rinktis – iškyla pirmosios problemos.

Tikrai nebūtina samdytis profesionalo, kad pavyktų susikurti tokią erdvę, kurioje būtų galima ilsėtis ir kitaip maloniai leisti laiką. Kadangi šiuo metu rinkoje galima atrasti labai daug naudingų priemonių ir įrangos sėkmingam darbui, natūralu, kad ir susiprojektuoti vonios patalpą yra kur kas paprasčiau ir nereikia jokių specifinių gebėjimų.