Stikliniai apdovanojimai – gražios ir prasmingos dovanos

Rate this post

Ką padovanoti žmogui, kuris viską turi, arba kuriam „nieko nereikia“? Viena iš dovanų gali būti stiklinė statulėlė su prasmingu užrašu. Stikliniai apdovanojimai yra viena iš populiariausių verslo dovanų, tačiau ar dažnai juos dovanoja šeimos švenčių metu? Pasirodo, tai auganti tendencija ir mada.

Stikliniai apdovanojimai gaminami iš paprasto arba organinio stiklo. Gabalas stiklo yra nupjaunamas, kad atsirastų bent viena plokštuma, ant kurios būtų galima užrašyti vardą, pasveikinimą ar palinkėjimą, ar net išgraviruoti jubiliato veidą. Toks stiklo gabalas vėliau yra nušlifuojamas ir priklijuojamas prie nedidelio pjedestalo – stovelio, kad jį nesunkiai būtų galima pastatyti kur nors ant lentynos. Esant reikalui, stovelis irgi gali būti išnaudojamas užrašams. Taip daroma tada, kai ant pagrindinės plokštumos yra kažkoks bendrinis užrašas ar logotipas, o ant stovelio užrašomas jau konkretus vardas. Panašiai daromos apdovanojimų statulėlės, kurios taip pat gali būti stiklinės. Nors akivaizdu, kad tokioms statulėlėms labiausiai tinka auksas, sidabras ir kiti taurieji metalai.

Kodėl stikliniai apdovanojimai taip vertinami?

  • Prabangos įspūdis. Stiklas šiek tiek primena deimantą, todėl susidaro šioks toks prabangos įspūdis.
  • Masyvumas. Nedidelė statulėlė iš stiklo sveria gana nemažai, todėl tokie stikliniai apdovanojimai nė iš tolo neprilygsta lengviems mediniams ir aliuminiams (tiesa, su aukso sidabro ar bronzos spalvos padengimu) apdovanojimams ar statulėlėms. Paimti į ranką yra tikrai ką.
  • Permatomas vaizdas. Šiuolaikinės graviravimo technologijos leidžia statulėles graviruoti taip, kad atrodytų, jog užrašas yra stiklo viduje. Taip gimsta 3D vaizdai. O tai atrodo iš tiesų įspūdingai, nes vaizdas kaip ir permatomas.
  • Neribotos galimybės. Lazeris, kuriuo graviruojamas stiklas yra labai pažangus, todėl galima padaryti ir labai plonas linijas. Tokiu būdu vaizdas atrodo labai tiksliai ir gražiai.
  • Naujoviškumas. Akmeninės, keramikinės, medinės ar metalinės statulėlės dovanojamos jau šimtus metų. Tuo tarpu stiklas visada buvo itin paslaptinga medžiaga, kurią tik dabar pavyko prisijaukinti. Be to naudojamos itin tikslios lazerinės staklės stiklinių apdovanojimų gamybai, todėl rezultatas visada nepriekaištingas.
  • Originalu. Ar teko matyti profesionalaus sportininko, šokėjo, dainininko ar kitokio kultūros veikėjo suvenyrų kampelį. Jame dešimtys taurių ir vos pora stiklinių apdovanojimų. Tai vis dar originalu, todėl ir populiaru.

Stikliniai apdovanojimai yra brangesni, nei paprasti metaliniai ar mediniai, todėl jie visiškai pateisina būtent apdovanojimui keliamus reikalavimus. Originalu, prabangu, estetiška, unikalu, naujoviška.