Savitarnos kasos: apsipirkime saugiai ir patogiai

Rate this post

Šiomis dienomis mažai ką nustebinsime savitarnos kasomis bet kurioje parduotuvėje. Juolab, jog dažnam pirkėjui po sunkios ir bendravimo  perpildytos darbo dienos norisi ramaus ir jokio streso nekeliančio apsipirkimo. Puiki išeitis – savitarnos kasos. Ką reikėtų daugiau žinoti apie jas, jeigu nutarėte šią  šią sistemą įdiegti savo versle?

Šiuolaikiškos ir naujausias technologijas turinčios savitarnos kasos klientus aptarnauja greitai ir gana paprastai. Beje, teiginys, jog savitarnos kasos pasirenkamos tik tuo atveju, kai pirkėjas perka tik minimalų kiekį prekių, jau seniai paneigtas. Visas šiuolaikines technologijas naudojantys žmonės drąsiai jas išbando ir apsipirkimo metu. Tad galima užtikrintai  teigti, jog savitarnos kasos ateityje taps vis populiaresniu apsiprekinimo būdu.

Koks pagrindinis elementas, bylojantis apie savitarnos kasų privalumus? Tai – paslaugų teikimo ir aptarnavimo greitis. Jeigu vis dar abejojate ar verta savo versle įdiegti savitarnos kasas, pateiksime keletą pagrindinių šios klientų atsiskaitymo už įsigytas prekes sistemos privalumų:

  • Ženklai sumažintas pirkėjų eilių dydis;
  • Sumažina personalo apkrovimo ir išlaidų dydį;
  • Gerina klientų pasitenkinimą aptarnavimo lygiu. Laiko taupymas ir galimybė išvengti tiesioginio kontakto su kasininku yra įvardijama kaip pagrindinės priežastys, lemiančios savitarnos kasos pasirinkimą. Be to, daugelis pirkėjų vis dar labiau pasitiki savo priimamais sprendimais, nei už kasos aparato sėdinčio žmogaus.
  • Pervedimas kasos funkcijų pirkėjui. Manoma, kad tokia galimybė leidžia žmonėms geriau jausti savęs įgijimo procesą ir didinti lojalumą.

Specialus LED apšvietimas, kuris naudojamas visose savitarnos kasose tarnauja kaip vedlys pirkėjui viso apsiskaitymo proceso metu.  Be to, padeda pritraukti pirkėjus naudotis sprendimu.

Pirkėjus, bijančius, jog visa apsipirkimo eigos atsakomybė užgula tik jų pečius, turime nuraminti. Savitarnos kasose dirba darbuotojai, kurie, pastebėjus sukčiavimo atvejus, pakviečia apsaugą, o ši perduoda asmenis policijos pareigūnams. Nesąžiningiems pirkėjams tenka atsakyti už savo veiksmus pagal galiojančius LR teisės aktus ir įstatymus. Kad išvengtume panašių atvejų, kontrolė  vykdoma ir techninėmis priemonėmis.

Dažnas reiškinys, vengiantis pasirinkti savitarnos kasas – sveriamų prekių pasirinkimas. Daugelis pirkėjų galvoja, jog pasirinkti teisingą jų pasirinktos sveriamos prekės kategoriją bus sudėtinga. Vėl gi, skubame nuraminti: tai išties lengva. Jeigu sugebėjote išsirinkti prekę prekybos salėje, nesunkiai atrasite ir ją suprantamai pateiktame savitarnos kasos ekrane.