Nepakartojama suknelės magija

Rate this post

Suknelė – išskirtinai moteriškas drabužis. Ji ne tik suteikia įvaizdžiui elegantiškumo ir švelnumo, bet ir optiškai lieknina figūrą. Atrodysite kur kas lieknesnė pasipuošusi suknele nei kelnėmis ir švarku. Tačiau, jeigu Jūsų darbovietėje dėvėti vien suknelę neleidžia aprangos kodas, turėtumėte kruopščiai pasirinkti prie jos tinkantį švarkelį.

Pastarasis drabužis – universalus ir tinkamas net oficialiuose susitikimuose, tad suknelės ir švarko derinys padės susikurti itin moterišką įvaizdį, išliekant dalykinio stiliaus ribose. Kitas panašus suknelės dėvėjimo būdas susijęs su pačiu šio moteriško drabužio sukirpimo būdu. Kalbame apie sukneles-paltus, kurios vėl karaliauja mados podiumuose.

Populiariausi suknelių siluetai

  • Suknelė-paltas

Pradėkime nuo ką tik paminėtų suknelių-paltų. Jos išsiskiria tuo, kad yra priekyje užsagstomos sagomis. Ir, svarbu pažymėti ir tai, kad tokia suknelė žavi ne tik moteris. Matydami savo širdies damas, pasipuošusias atsagstomomis suknelėmis, vyrai taip ir nekantrauja tas sagutes atsegti. Žinoma, jos kartais būna tiesiog imitacija, bet nuo to šios suknelės modelio seksualumas nė kiek nesumažėja.

Šiuolaikinė suknelė-paltas atsirado 40-aisiais praėjusio amžiaus metais. To meto dizaineriai ieškojo moteriško ir praktiško modelio, kuriuo ir tapo suknelės-paltai. Tiesa, nuo to laikmečio, šis drabužis ganėtinai pasikeitė, tačiau kai kurie bruožai išliko. Siluetui vis dar būdinga išryškinta pečių linija ir pabrėžtinai iškirta krūtinės sritis. Jeigu Jus sužavėjo būtent šis modelis, pasižvalgykite internetinėse parduotuvėse. Suknelės internetu sparčiai populiarėja ir tai nenuostabu, nes pasauliniame tinkle išties yra į ką paganyti akis.

  • Aptempianti suknelė

Visais laikais populiarios ir mėgiamos, o 2018-ųjų sezoną ir itin madingos – aptempiančios suknelės. Jų magiška galia slypi tame, kad jos neatidengia kūno, tačiau, tuo pačiu, nieko ir neslepia. Tai lemia pats sukirpimas ir kūną aptempiantis modelis, kuris, teisingai pasirinkus suknelės ilgį, vizualiai pailgina figūrą. Taigi toks modelis itin tinkamas lieknoms, žemo ūgio moterims. Siauros ilgos suknelės, suderintos su priglundančiais švarkeliais, gali būti dėvimos ir biure.

Na, o jeigu norite ne tokio oficialaus stiliaus, labiau tinkančio vakarui, puoškitės tokio tipo suknele, derindamos ją su aukštakulniais ir nepriekaištingu makiažu bei šukuosena. Toks derinys – idealus pasimatymui. Jis padės suskurti paslaptingos moters, kurios malonę reikia užsipelnyti, įvaizdį. Šiais metais tokias sukneles reikėtų rinktis su ilgomis arba trijų ketvirčių rankovėmis. Biurui tiks siauros, ilgos rankovės, na, o pasimatymui – rankovės iš peršviečiamos medžiagos.

  • Suknelė su petnešėlėmis

Tinkama vasaros metu, norint parodyti rankas ir pečius. Tačiau, renkantis suknelę su petnešėlėmis ar kitą atvirų pečių modelį, reikėtų nepamiršti ir apie soliariumą bei sporto salę. Jūsų rankos ir pečiai turi atrodyti nepriekaištingai. Na, o kai pasirūpinome savo puikia išvaizda, belieka pasirinkti tinkančius aksesuarus. Tiesa, tokio tipo suknelės nereikalauja didelio jų kiekio.

Juk, apnuoginti pečiai, patys savaime, jau yra ryškus įvaizdžio akcentas. Todėl nepadauginti reikėtų ne tik papuošalų, bet saikingumo laikytis ir renkantis suknelės raštus ir spalvinę gamą. Jie turi būti kuo ramesni. Grįžkime prie aksesuarų. Tam, kad suteiktumėte įvaizdžiui šventiškumo, užteks išsirinkti elegantiškus auskarus, plonytę kaklaskarę arba prisiderinti nedidelį dirželį. Na, o įvaizdžio užbaigtumui beliks prisiderinti grakščius batelius ir nedidelę delninukę.

Suknelė – ne vien vakarinis ar biuro drabužis. Jeigu pasirinksite kasdieninį suknelės modelį, patogų ir praktišką stilių galėsite susikurti netgi lengviau, nei derindama marškinėlius ir džinsus. Kita vertus, suknelės visada pabrėš Jūsų eleganciją ir moteriškumą. Tai ir nulemia tą nepakartojamą suknelių magiją.