Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko – ieškantiems miesto ir gamtos harmonijos

Rate this post

Visuomet svajojote gyventi arčiau gamtos? Jus traukia gamtos ramybė ir jos grožis? Tačiau tuo pačiu norisi neatitrūkti nuo miesto gyvenimo ir mėgautis jo privalumais? Išeitis tikrai yra. Tai nauji butai Vilniuje prie Vingio parko, kurie šiuo metu yra tokie populiarūs tarp naujakurių, ieškančių būsto sostinėje.

Vingio parko kaimynystė

Gyventi šalia Vingio parko yra puikus pasirinkimas daugybei žmonių. Tiems, kurie mėgsta sportuosi, tai nemokama sporto salė prie pat namų. Labai patogu, kai vos išėjus iš namų, galite pabėgioti parke ir pasimėgauti grynu oru. Čia taip pat laiką norės leisti šeimos su mažais vaikais, nes parke jiems yra daug veiklos. Vasarą čia galima važinėti riedučiais, dviračiais, o žiemą pasivaikščioti ir mėgautis gamtos grožio. Be to, Vingio parke vyksta daug įvairių renginių, akcijų ir pramogų, tad gyvenant šalia, galėsite nuolat dalyvauti įvairiose veiklose. O svarbiausia, kad nauji butai Vilniuje prie Vingio parko projektuojami taip, kad galėtumėte mėgautis ir vaizdu į parką. Tai atpalaiduojantis vaizdas per langą, kuris padeda pajusti ramybę net labiausiai įtemptą dieną.

Gyvenimas prie Neries

Gyventi šalia Vingio parko reiškia gyventi ir prie Neries krantinės. Tai dar vienas didžiulis privalumas, renkantis būstą šioje vietoje. Sutvarkyta Neries krantinė tampa dar vienu dideliu privalumu. Galite vaikščioti ja ir mėgautis gamtos vaizdu. Tekant upė visuomet suteikia ramybės. Vasarą ji atgaivina, o žiemą pakeri plaukiančių ledų vaizdais.

Lengvai pasiekiami miesto privalumai

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko tiks tiems žmonėms, kurie ieško harmonijos tarp miesto ir gamtos. Įprastai gyventi šalia gamtos reiškia keltis toli už miesto. O gyvenant čia, miestas yra pasiekiamas labai lengvai. Iki centro nuvyksite per kelias minutes. Per tiek pat laiko pasieksite netoliese esančius parodų rūmus. Aplink yra mokyklos, gydymo įstaigos ir visos paslaugos.

Kaip rasti savo būstą?

Jeigu kaip tik galvojate apie nuosavą būstą tokioje vietoje, reikėtų pradėti dairytis, ką galite rinktis. NT vystytojai įprastai dar statybų metu pristato savo siūlomus projektus, tad jau tada galima rinktis butą, kuriame norėtumėte gyventi. Pasirinkimas iš tiesų platus: naujos statybos butai gali būti labai įvairūs. Kiekvienas pagal poreikį gali rinktis butą pageidaujamame aukšte ir norimo pločio. Tad naujo buto paieška neužtruks, jeigu surasite projektą, kuris Jus domina, susisieksite su jo atstovais ir šie, išklausę Jūsų poreikius, pasiūlys geriausią sprendimą. Taip pat būsite supažindinti su visu projektu, jo privalumais ir galimybėmis, o kai tik bus organizuojamos atvirų durų dienos, nepraleiskite jų. Tai puiki galimybė pamatyti, kur gyvensite.