Moteriškos piniginės: kaip pasirinkti sėkmingai?

Rate this post

Moterys visame pasaulyje labiau linkusios tikėti prietarais, tad natūralu, kad moteriškos piniginės, kurios taip pat yra apipintos įvairiais prietarais ir mitais, kartais pasirenkamos ne pagal savo kainą ar gamintoją. Įvairios taisyklės ir prietarai – tikrai ne paskutinėje vietoje. Be to, apie tai, kaip pritraukti pinigus ir kokią piniginę pasirinkti, nemažai kalba ir feng šui. Yra kelios taisyklės, kurios, manoma, kad gali padėti išsirinkti pinigų energijai draugišką piniginę.

Piniginės talismanai

Visame pasaulyje vyrauja įvairių prietarų apie tai, ką reikėtų nešioti piniginėje, kad joje netrūktų pinigų. Tokių talismanų yra įvairių. Pavyzdžiui, sakoma, kad pinigus gali atnešti, jeigu piniginėje visada turėsite vieno JAV dolerio banknotą arba tris kiniškas monetas, surištas raudonu siūlu. Taip pat kai kas mano, kad pinigų gali pritraukti piniginėje laikomas pirmas uždirbtas banknotas ar moneta. Kiekvienas gali pats pasirinkti, kokį talismaną apgyvendinti piniginėje.

Piniginės dydis

Labai svarbu renkantis piniginę, pasirinkti tinkamą jos dydį. Šiandien parduotuvėse galima rasti įvairių dydžių piniginių. Vienoms patinka didelės ir talpios moteriškos piniginės, kitos prioritetą skiria kaip tik labai mažoms ir daug vietos neužimančioms piniginėms. Jeigu Jus domina, kokios piniginės yra „draugiškos“ pinigų energijai, tai reikėtų atkreipti dėmesio į didesnes pinigines. Sakoma, kad labai svarbu, jog piniginėje pakaktų vietos įvairiems pinigams. Taip pat svarbu, kad piniginėje banknotai galėtų būti laikomi nesulankstyti.

Tvarka piniginėje

Jeigu norite, kad piniginėje visuomet būtų pinigų. Fengšui sako, kad tam reikia nuolat prižiūrėti tvarką piniginėje. Sakoma, kad pinigų energetika mėgsta tvarką ir švarą. Tai pat pinigai nori būti gerbiami. Todėl pinigų nebus piniginėje, kurioje nuolat pilna nereikalingų šiukšlių, suglamžytų pirkinių čekių, bilietų ar kitų smulkmenų, kurios tik užima vietos. Sakoma, kad pinigai tokiose piniginėse neužsibūna. Todėl reikėtų reguliariai susitvarkyti piniginę, o pinigams skirti atskirą vietą nuo visų lojalumo kortelių ir čekių.

Raudona – pinigų spalva?

Moteriškos piniginės labai dažnai būna raudonos. Taip yra dėl įsigalėjusio prietaro, kuris sako, kad raudona spalva yra pinigų spalva, tad tokia piniginė gali pritraukti pinigų. Tačiau fengšui sako, kad ir kitos spalvos gali būti naudingos, renkantis piniginę. Pirmiausia, tai žemės atspalviai. Ne tik rudos ir smėlio spalvos, bet ir metalo: sidabro ar pilka. Feng šui sako, kad reikėtų vengti tik vandens atspalvių, renkantis piniginę. Sakoma, kad vandens energetika nesulaikys pinigų piniginėje, jie kai vanduo ištekės iš tokios piniginės.